Італія готова допомогти з поселенням дітей з особливими потребами: посол Республіки Італія під час зустрічі з Максимом Козицьким

6 березня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Ситуацію в Україні у час війни, можливості допомоги та підтримки з боку іноземних партнерів обговорили сьогодні під час зустрічі начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні П’єр Франческо Дзадзо.

Як зазначив пан Посол, італійці завжди були за мир, тому вони шоковані діями росії. Італія готова допомогти Україні. Особливо у наданні безпечного місця перебування для українських дітей, які мають особливі потреби – дітей-сиріт, дітей з орфанними захворюваннями та онкохворих дітей.

«Італійці розуміють, що відбувається – росія змінила все за кілька днів», - наголосив П’єр Франческо Дзадзо.

Максим Козицький розповів італійській делегації, що на Львівщині зараз зосередили гуманітарний хаб, звідки розвозять гуманітарну допомогу в інші області України. За минулу добу відправили 400 т такої допомоги. Окрім того, він наголосив, що перед Львівщиною постала гостра потреба у забезпеченні мешканців та переселенців області інсуліном.

«Від початку війни через Львівщину пройшли близько 350 тисяч людей, 80 тисяч з них залишилися тут. Серед цих людей, є ті, хто постійно потребують введення інсуліну. У мирний час держава забезпечувала інсуліном за територіальним принципом, люди могли безкоштовно отримати його в аптеках. Запасів Львівщини вистачить на два тижні, тому потреба в інсуліні в нашій області є дуже велика», - зазначив Максим Козицький.

“Наше головне завдання - допомогти, першочергово, продуктами мешканцям областей, де тривають бойові дії. І ми вдячні італійцям за безперервну підтримку з постачанням на Львівщину гуманітарної допомоги, у тому числі, продуктів харчування”, - наголосив начальник Львівської ОВА.

До слова, італійський уряд виділив 10 мільйонів євро на зміцнення об'єктів для біженців, збільшивши місткість своїх центрів гостинності до 16 000 місць. Окрім того, за розпорядження уряду в Італії заснували фонд у розмірі 500 000 євро, який дозволить українським студентам, дослідникам та викладачам продовжити свою роботу в італійських університетах та мистецьких інститутах.

Нагадаємо, сьогодні Максим Козицький зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Ключові слова:

#stoprussiaІталія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook