Представники парламенту Естонії висловили свою підтримку Україні

7 березня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з членами парламенту Естонії.

Серед представників парламенту присутніми були Urmas Reinsalu, Andres Metsoja, Heiki Hepner, Mihhail Lotman. На зустрічі обговорили питання запровадження жорсткіших санкцій проти російської федерації та надання допомоги українцям, які постраждали внаслідок російського вторгнення.

Максим Козицький подякував за всесторонню підтримку урядами усіх європейських держав та Естонії зокрема.

''Дякую дуже за вашу міцну проукраїнську позицію та за ваші рішення, які сприяють допомозі та розвитку України у європейському векторі. Нам дуже важливо, щоб уся європейська спільнота консолідувалася у цей важкий для української нації час. Особливо важливо зараз закрити повітряний простір над Україною, адже саме цього так боїться російська федерація'', - наголосив Максим Козицький.

Urmas Reinsalu наголосив на важливості впровадження нових обмежень проти держави-агресора.

''Ми повинні вчинити так, як колись вчинили Сполучені штати Америки з республікою Кубою в часи Холодної війни - запровадити проти росії жорсткі економічні санкції. Ми всіляко намагаємося підтримати Україну та постійно є на контакті з урядами інших європейських країн разом з якими ми координуємо надання допомоги Україні як у військовому, так і гуманітарному аспектах'', - зазначив представник парламенту.

Також під час зустрічі українська сторона передала список переліку товарів першої необхідності, які вкрай потребують як наші військові, так прості громадяни, які постраждали від вторгнення росії на терени України.

 

Ключові слова:

#stoprussiaЕстонія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook