Українські спортсмени за один день здобули 9 медалей на Паралімпіаді

8 березня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

За четвертий день зимової Паралімпіади-2022 у Пекіні українські олімпійці здобули одразу дев’ять медалей: дві золоті, чотири срібні та три бронзові – усі на середній дистанції з парабіатлону.

Усього в України 17 медалей за підсумками чотирьох днів Паралімпіади. Це дозволяє Україні залишатися на другому місці в медальному заліку.

Як інформує «Суспільне», найбільшого успіху Україна досягла в чоловічих змаганнях атлетів з порушеннями зору: українці зайняли місця з першого по п'яте. Паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук'яненко, найбільш досвідчений параатлет збірної України. Він на 45 секунд випередив Анатолія Ковалевського, який фінішував другим, а "бронза" дісталася Дмитру Суярку. Четверте та п'яте місце теж за українцями - Ярослав Решетинський та Олександр Казік.

Повний комплект медалей Україна здобула в жіночих змаганнях параатлеток з ураженнями опорно-рухового апарату (клас стоячи). Ірина Буй стала чемпіонкою, Олександра Кононова виграла срібло, а бронзу виборола Людмила Ляшенко. П'ятою фінішувала Юлія Батенкова-Бауман.

Ще три нагороди українці вибороли в різних класах: Оксана Шишкова стала віцечемпіонкою на середній дистанції, програвши менше 4 секунд першому місцю (два промахи вирішили результат), зі сріблом також Григорій Вовчинський. А "бронза" в класі сидячи дісталася Тарасу Радю.

Відтак, за один змагальний день Україна виграла 2 "золота", 4 "срібла" та 3 "бронзи". Усього тепер в українців 17 медалей - 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові.

Фото: Суспільне

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook