Мешканців області закликають оплачувати комунальні послуги для безперебійної роботи критичної інфраструктури

10 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні Львівщина є гуманітарним коридором між Європою та областями, які зазнають найбільших руйнувань під час військових дій. Також Львівська область щодня приймає українців, які покидають свої домівки через війну. В області усі об’єкти критичної інфраструктури працюють належним чином.

«Відповідні служби забезпечують постійний доступ населення до газу, електрики та води. А це комфорт та безпека мешканців області та українців, які знайшли тут притулок»,-  зазначив керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван.

Оплата за комунальні послуги, до прикладу, за розподіл газу, дозволяє забезпечити  фахівців АТ «Львівгаз» паливом для авто аварійно-диспетчерської служби, запасними частинами для підтримки роботи газового обладнання тощо.

За два тижні війни на Львівщині не було критичних перебоїв в роботі служб, що відповідають за комунальні послуги. Їх працівники цілодобово на сторожі безпеки та комфорту мешканців області.

Відтак, кожного закликають зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури оплативши комунальні послуги.

Додамо, що комунальні служби та підприємства є одними з найбільших роботодавців Львівщини. Відтак вчасна оплата за комунальні послуги – це також збережені робочі місця та заробітні плати для працівників критичної інфраструктури.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook