Щодо російського вторгнення: ворог виснажений і може готувати нові провокації – Генштаб ЗСУ

19 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Розпочалася 24-та доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Збройні Сили України та інші підрозділи Сил оборони продовжували завдавати удари по угрупованнях військ ворога, який намагався утримати захоплені рубежі.

Зенітні ракетні війська та винищувальна авіація України уразили 12 повітряних цілей ворога - 2 літаки, 3 вертольоти, 3 БПЛА та 4 крилаті ракети.

За доби, наші захисники знищили кілька колон техніки окупантів в Миколаївській та Сумській області, втрати ворога наразі уточнюються. Крім того, внаслідок нанесення вогневого ураження по противнику, знищено командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу збройних сил російської федерації генерал-лейтенанта Андрія Мордвічева.

З огляду на те, що ворог зазнав великих втрат в особовому складі, є ймовірність, що керівництво росії ухвалить рішення внести зміни до законодавства та розпочато відкриту мобілізацію для продовження затяжної, виснажливої війни. Аби виправдати ці дії, можливо будуть провокації на території російської федерації із загибеллю мирного населення, як це зробили перед початком другої чеченської кампанії. Це дасть можливість провладній верхівці ухвалити рішення щодо оголошення воєнного стану та тотальної мобілізації громадян.

З території України продовжують доправляти загиблих та поранених військовослужбовців збройних сил російської федерації та росгвардії. Так, у місті Гомель для прийому і лікування поранених окупантів залучені усі медичні заклади, що мають хірургічні відділення. Хірурги працюють цілодобово, усі планові операції білоруських громадян або скасовували, або перенесли на невизначений термін. Фіксується великий відсоток смертності серед важкопоранених російських загарбників.

Ворог продовжує нести суттєві втрати. Має проблеми з логістичним забезпеченням підрозділів. Низький рівень морально-психологічного стану особового складу призводить до збільшення кількості випадків дезертирства та відмов військовослужбовців збройних сил російської федерації брати участь у війні проти України.

Отож, віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook