Допомогти Україні зупинити війну можна конкретними діями: Перший Почесний Консул України в Королівстві Нідерланди

29 березня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні Перший Почесний Консул України в Королівстві Нідерланди пан Карел Бургер Дірвен зустрівся з журналістами з приводу майбутньої промови Президента Володимира Зеленського до Парламенту Нідерландів.

Ключові тези з брифінгу:

Виступ Президента України перед парламентом Нідерландів – це унікальна подія. Ніколи раніше голова іноземної держави не виступав у палаті представників Нідерландів. Його промова буде адресована не лише до парламентарів, але й до людей.

Говоритимуть про важливість вирішення Європейським Союзом та НАТО питання без польотної зони над Україною. Однак є речі, які Королівство Нідерландів може вирішити самостійно.

Ми розуміємо, що Україна не хоче війни. Це мирна країна, мирна нація. У перспективі ця війна може закінчитись упродовж наступних трьох місяців. Але, щоб це врешті сталось, влада Нідерландів може зробити кілька важливих кроків. Не варто боятися путіна, варто діяти!

Перш за все, це стосується посилення санкцій проти росії, яке передбачає відключення банків «Газпром» та «Сбербанку» від системи SWIFT. Далі – зупинка бізнесу з країною-агресором, не лише на рівні уряду, а й на рівні приватних компаній. Люди мають розуміти, що в протилежному випадку, вони сплачують податки, які йдуть на цю війну. Разом з тим, треба закрити усі порти для російських кораблів.

Україну потрібно вітати в Європейському союзі. Україна – це частина європейської родини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook