Природоохоронні установи Львівщини долучились до допомоги внутрішньо переміщеним особам та війську

5 квітня 2022р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Природоохоронні установи Львівщини - Яворівський НПП, НПП «Сколівські Бескиди», НПП «Північне Поділля», РЛП «Верхньодністровські Бескиди», РЛП «Надсянський» та РЛП «Стільське Горбогір’я» активно долучаються до боротьби проти загарбників.

Працівники цих установ плетуть маскувальні сітки, координують отримання гуманітарної допомоги на місцях, блокують розповсюдження дезінформації окупантом у інформаційному просторі, допомагають облаштуватися на новому місці тимчасово переміщеним особам в Україні та дістатися жінкам та дітям до Польщі тощо.

Зокрема, у департаменті екології та природних ресурсів наголосили, що національні природні парки Львівщини проводять реабілітаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб, зокрема:

  • НПП «Сколівські Бескиди» організовує екскурсії туристичними маршрутами парку (детальніша інформація про екскурсії за номерами телефону: 098 558 65 50 (Іванка) або (251) 2-14-11 (адміністрація парку);
  • НПП «Північне Поділля» проводить мандрівки та екскурсії територією Поділля (детальніше про час і місце за телефоном: 0969197073).

«Львівщина стала гуманітарним хабом для усієї України. Працівники природоохоронних установ теж не змогли стояти осторонь і активно допомагають і війську, і внутрішньо переміщеним особам. Запрошуємо переселенців відвідати національні парки. Тут ви зможете душевно відпочити та пізнати красу природи Львівської області» , - зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook