Для відновлення енергетичної інфраструктури, зруйнованої війною, створили міжнародний Фонд

6 квітня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Енергетичне співтовариство ухвалило рішення щодо створення Фонду енергетичної підтримки України для протидії наслідкам російського вторгнення. Передбачається, що донорами Фонду стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії і корпорації.

Зібрані кошти спрямують на відновлення енергетичної інфраструктури, яка була пошкоджена або зруйнована внаслідок бойових дій на території України. Міністерство енергетики України координуватиме запити українських компаній на проведення відповідних відновлюваних робіт.

Процедуру обрання постачальників реалізовуватимуть міжнародні закупівельні агентства із досвідом у галузі енергетики.

Перевагу у закупівлях надаватимуть українським виробникам, які запропонують вигідне співвідношення ціни та якості, а також зможуть виконати замовлення у мінімальні терміни.

«Я дуже дякую нашим партнерам з Енергетичного співтовариства за чітку позицію у підтримці України і створення такого Фонду. Мільйони українців вже відчули наскільки жорстокі наші вороги – росіяни вбивають жінок та дітей, нищать інфраструктурні об’єкти, залишають людей без світла та тепла. Але за сприяння наших друзів ми відновимо ці руйнування, відбудуємо країну, яка буде ще міцнішою і ще надійнішою енергетично», - зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook