«Страшне випробування, яке скінчилося сльозами радості», – очільник Львівщини розповів про сім‘ю з Маріуполя, яка возз‘єдналася на Львівщині

9 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

На Львівщині знайшли мир та воз'єдналися члени однієї ізт сімей міста-Героя Маріуполя. 

Пані Олена, яка доглядала матір у Волновасі, отримала поранення від удару авіабомби у місті і потрапила на лікування на Львівщину. Три тижні жінка не мала зв'язку зі своїми рідними з Маріуполя. Проте завдяки волонтерам та поширенню інформації про пошук рідних у соцмережах пані Олена знайшла своїх рідних. Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"На початку березня пані Олена поїхала з Маріуполя до Волновахи, щоб доглядати за лежачою родичкою. Коли в містечку тривали бої, неподалік розірвалася авіабомба. Зв‘язок з рідними обірвався. У пані Олени згоріли документи і телефон, а саму жінку евакуювали з важким пораненням передпліччя.
Три тижні лікарі на Львівщині рятували руку жінці. Весь цей час пані Олена думала, що її рідні загинули. Вона не могла зв’язатись з ними. А син, невістка і двоє онуків шукали пані Олену, та в офіційних списках її не було… Їм теж вдалося евакуюватися, і вони приїхали у нашу область", - розповів очільник Львівщини.
 
Знайти одне одного допоміг щасливий випадок: волонтери опублікували фото пані Олени у соцмережах, а рідні побачили його. Зараз сім‘я нарешті разом. Живуть на Стрийщині. Домівку у Маріуполі розгромив окупант.
 
"Здоров’я пані Олені та її рідним. Здоров’я усім нашим людям. Скоро кожна сім’я в Україні знову буде разом. Все відбудуємо", - зазначив Максим Козицький.

Ключові слова:

Маріуполь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook