У Львівській академії мистецтв презентували молодіжний арт-проєкт про події війни в Україні

22 квітня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

21 квітня у галереї Львівської національної академії мистецтв  відкрили молодіжний  арт-проєкт, присвячений подіям війни в Україні. До експозиції увійшли роботи студентів ЛНАМ, а також студентів академій Харкова та Києва, які беруть участь у програмах академічної мобільності.

Виставка включає творчі експерименти студентів 4 курсу графічного дизайну ЛНАМ з предмету «Фотографія».

«Коли ви прокидаєтесь вранці, подумайте про те, який це привілей бути живим, думати, насолоджуватись, кохати...»  Марк Аврелій. Це одна із фраз яку отримали студенти  графічного дизайну ЛНАМ для роботи над творчими проєктами із фотографії.

«Завдання полягало у тому, що кожен повинен прорефлексувати на актуальні для нашого часу цитати, «крилаті вислови» та виразити свої ідеї у фотографії. Багато хто із студентів обрав для своїх концепцій саме  реалії сьогодення», – зазначили в академії.

У комплексі експозиція апелює до складних подій війни в Україні та засобом художньої фотографії демонструватиме важливість творчого самовираження молоді в драматичних обставинах сучасності.

Серед учасників проєкту – студенти Харківської академії дизайну і мистецтв та Київської державної академії дизайну і мистецтв ім. Михайла Бойчука, які були вимушені переселитися до Львова у зв’язку із подіями в Україні. Також участь у виставці взяли студенти ЛНАМ, які перебувають за кордоном та дистанційно виконали свої роботи.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 76 студентів Харківських та Київських ЗВО навчаються у ЛНАМ за програмами академічної мобільності; а понад 200 студентів ЛНАМ, які виїхали закордон, були прийняті в найкращі академії Європи.

Виставка буде представлена у галереї ЛНАМ до 4 травня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook