На Великдень до України повернулось більше ніж 15 тисяч українців

25 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

З України минулої доби, 24 квітня, вибули 16 тисяч осіб. З них 10 тисяч людей перетнули кордон з Польщею, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України напередодні прибули більше ніж 17 тисяч осіб, з них понад 15 тисяч – українці. Оформлено близько 120 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Водночас за вчора західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 33 тисячі осіб та 9 тисяч транспортних засобів, що майже у 2 рази менше за середньодобові показники упродовж двох тижнів.

Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Звертаємо увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Важливо! Зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook