Львівський онкоцентр працює в штатному режимі та продовжує надавати медичну допомогу

26 квітня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр у воєнний час продовжує працювати у штатному режимі та надавати медичну допомогу пацієнтам.

Сьогодні профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис відвідали онкоцентр з робочим візитом та обговорили з гендиректором Ігорем Ковальчуком потреби закладу під час війни.

З найважливіших поточних потреб – встановлення вікон, яке триває і зараз. Як розповів Ігор Ковальчук, раніше у більш як 100 вікнах вибило скло внаслідок ворожого ракетного удару по одному з інфраструктурних об’єктів Львова.

Окрім того, оглянули укриття, куди спускаються пацієнти онкоцентру в разі оголошення повітряної тривоги. Нагадаємо, що частину палат закладу відремонтували і закупили нове умеблювання.

Як  інформував Ігор Ковальчук раніше, захворюваність на онкохвороби на Львівщині зросла на 8% у 2021 році. У минулі роки показник коливався у межах 3-4%. Кількість хворих зросла, бо через ізоляцію і карантинні обмеження у зв’язку з Covid-19, люди набагато рідше приїжджали на обстеження.

«Попри воєнний час Львівський регіональний онкоцентр продовжує свою роботу. Пацієнтів максимально по можливості відпускають додому заради безпеки, надаючи перевагу візитам за необхідності. Закликаємо мешканців та всіх, хто живе зараз на Львівщині і має потребу проконсультуватися з онкологом, не відкладати візит, а звернутися за допомогою негайно, адже рак – це хвороба, яка не терпить навіть найменшого зволікання», - зазначив Іван Собко.

Актуальна інформація щодо роботи Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру:

  • консультативна поліклініка працює в звичному режимі, наші спеціалісти в консультативних і діагностичних кабінетах готові допомогти всім потребуючим, в тому числі і з інших областей.
  • відділення хіміотерапії та радіологічне відділення працюють під посиленим навантаженням
  • планові хірургічні операції тимчасово припинені

Телефони для довідки: (032) 295 70 75; 295 37 77;

Попередній запис - 295 70 70

Ключові слова:

Львівський онкоцентр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook