Львівщина отримала гуманітарний вантаж для переселенців від благодійної організації Шона Пенна

28 квітня 2022р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівський національний університет ветеринарної медицини отримав першу партію гуманітарної допомоги від благодійної організації CORE, засновником якої є актор Шон Пенн.

Йдеться про продукти харчування та медикаменти, призначені для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на базі навчального закладу.

Зараз університет став прихистком для близько 500 людей з різних областей України. Відповідно до їхніх потреб, волонтери узагальнили список необхідних товарів, котрі передали представникам CORE.

Завдяки фінансовій підтримці організації CORE та допомозі громадської ініціативи «Допоможемо разом» вдалось закупити харчі довготривалого зберігання (крупи, макарони, печиво, консерви, сухі сніданки), воду, чай та каву. А також медикаменти, зокрема знеболювальні, заспокійливі, серцево-судинні ліки, препарати при лікуванні застуди та грипу тощо. Загальна вартість гуманітарного вантажу складає близько 70 тисяч гривень.

«Допомога, яку ми отримали від CORE є лише першим траншем. Надалі схожі гуманітарні набори будуть надходить в інші місця для поселення внутрішньо переміщених осіб, наприклад, на вокзал. Між нашими організаціями уклали договір, тому усе, що отримуємо детально фіксуємо. Сподіваємось, що наша співпраця набуде постійного характеру», - розповів керівник ГО «Допоможемо разом» Юрій Безкоровайний.

Представники CORE особисто оглянули приміщення, куди тимчасово поселяють людей, поспілкувались з ними та зібрали дані про додаткові потреби. Здебільшого це стосується дезінфікуючих засобів.

Разом з тим, сьогодні один з психоневрологічних інтернатів області отримав три морозильні камери українського виробництва для зберігання продуктів харчування. Кошти на закупівлю також виділили в CORE. До слова, одна така камера коштує понад 40 тисяч гривень.

Нагадаємо, минулого місяця начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із засновником благодійної організації CORE, відомим актором та режисером Шоном Пенном. У ході зустрічі він запевнив про свою глибоку підтримку Україні, а також готовність допомагати переселенцям, котрі опинились на Львівщині. Детальніше читайте за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook