Перші компанії вже подали заявки на участь у Програмі підтримки бізнесу на період воєнного стану

2 травня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Минулого тижня Львівська ОВА розпочала активну фазу реалізації Програми підтримки бізнесу на період воєнного стану. Програма розрахована як допоміжний інструмент до вже тих ініціатив, які запроваджує держава в частині зменшення податкових навантажень, безвідсоткових кредитів тощо. Основним її завданням є підтримка бізнесу, якому в сьогоднішніх умовах доволі нелегко.

Так, в межах Програми безповоротну фінансову допомогу у сумі 100 тис грн можуть отримати релоковані підприємства. Головна умова участі – їх реєстрація на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Відтак, для того, щоб отримати допомогу потрібно відповідну заявку подати у департамент економічної політики Львівської ОВА (м. Львів, вул. Винниченка, 18, тел.:299 92 79).

Також до 500 тисяч гривень можуть отримати підприємці Львівщини для закупівлі виробничого обладнання.

Фінансова допомога є безповоротною і надається тим, хто:

- планує закупити обладнання для виробництва одягу, харчових продуктів, машин та устаткування;
- має намір провести модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
- працює безперервно 2 роки і зареєстрований на Львівщині; 
- створив не менше 5 робочих місць під час воєнного стану.

Заявку та комерційну пропозицію в довільній формі необхідно подати у департамент економічної політики Львівської ОВА (м. Львів, вул. Винниченка, 18, тел.: 299 92 79).

«Низка компаній вже подали документи для участі у Програмі, серед них також релокований бізнес. За результатами реалізації Програми ми плануємо створити додаткових понад 2,5 тисячі робочих місць. Такими додатковими заходами ми хочемо активізувати підприємницьку діяльність, в тому числі тих підприємств, які на даний момент забезпечують і здійснюють релокацію з інших областей», - зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Орест Гринів.

Нагадаємо, що триває відбір на прекваліфікацію сервісних компаній для участі у наданні ваучерної підтримки бізнесу Львівщини в межах Програми підтримки бізнесу на період воєнного стану.

Пакет необхідних документів для участі за посиланням. Їх потрібно подати за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, тел.: 299 92 79 до 17 травня 2022 року.

Загалом для виконання Програми з обласного бюджету передбачили 50 мільйонів гривень. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook