«Конвой життя»: з Західного спеціалізованого дитячого медцентру продовжують скеровувати на лікування за кордон важкохворих дітей

4 травня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Вже втринадцяте важкохворі діти з різних областей України їдуть на лікування за кордон з Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру у Львові. Більшість із них вимушені були залишити свої домівки у Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні через активні бойові дії. Завдяки зусиллям багатьох людей з різних країн вони мають можливість продовжити лікування.

У супроводі медиків Центру маленькі пацієнти з родинами (усього 22 особи) перетнули польський кордон і очікують подальший розподіл у найкращі клініки світу. Усіх їх чекає складне лікування, яке наразі не доступне в Україні: спеціальна хіміотерапія, імунотерапія тощо. Деяких пацієнтів через гострий перебіг захворювання до польського кордону доправили автівками "швидкої допомоги", аби забезпечити безперервне лікування і збільшити шанси на порятунок.

В «Unicorn Clinic» у у Республіці Польща від початку війни уже отримали допомогу понад пів сотні пацієнтів. Українськими дітьми та їхніми  родинами опікується численна команда медиків з Дитячого дослідницького госпіталю Св. Юди (St. Jude Children's Research Hospital, США), Польського товариства дитячої онкології та гематології (Polskie Towarzystwo Onkologii i Hematologii Dziecięcej, Республіка Польща), німецьких лікарень та група лікарів, студентів, волонтерів з України.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, 24 лютого, через Центр скерували на лікування за кордон 506 важкохворих дітей з різних областей України: 408 – онкологічні пацієнти, 64 – паліативні, 24 – нефрологічні пацієнти з потребою в замісній нирковій терапії та трансплантації нирки, пацієнти з іншими патологіями.

Читайте також: Алгоритм дій для батьків дітей з важкими захворюваннями, які прибувають на Львівщину: з чого почати

Ключові слова:

ЗУСМДЦконвой життя

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook