На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

8 травня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 8 травня, Львівщина відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.
 
Представники влади і громадськість поклали квіти та запалили лампадки біля Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг- 328».
 
На заході був також присутній начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
 
«У День пам’яті та примирення ми дуже часто повторюємо слова ніколи знову. Свого часу це повторяла вся Європа, але зараз у самому її центрі відбувається геноцид українського народу. Це знищення відбувається лише через те, що ми українці, тому нам потрібно берегти не лише пам’ять тих буремних років Другої світової війни, але і пам’ятати кожного убитого українця від рук російських військових під час теперішнього вторгнення армії рф. Гідність та демократію, як головні європейські цінності можна боронити лише зі зброєю в руках, яка нам необхідна сьогодні та зараз. Кажучи: «ніколи знову», я хочу, щоб ми перемогли та запанував мир, але лише після нашої перемоги», – сказав очільник області.
 
Священнослужителі провели екуменічну панахиду та спільно виконали гімн України і духовний гімн України «Боже великий єдиний».

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook