На Золочівщині організували благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ

9 травня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Золочівському районі організували благодійний футбольний турнір, зібрані кошти з якого передадуть на потреби Збройних Сил України.

Ідею проведення турніру запропонувало керівництво Асоціації футболу Золочівського району. Її одностайно підтримала футбольна громадськість району. 

Представники футбольних команд вирішили не стояти осторонь і долучитись до підтримки наших військовослужбовців, серед яких є і гравці команд Золочівщини, що мобілізувались чи добровільно вступили до лав ЗСУ.  

Основною метою змагань є допомога Збройним Силам  України. Участь в турнірі беруть футбольні колективи з Бродівської, Буської, Красненської, Заболотцівської територіальних громад.

До збору коштів, окрім команд та гравців,  долучаються вболівальники, глядачі та небайдужі люди. На сьогодні зібрали уже 95,5 тисяч гривень. Кошти переховуються на рахунки допомоги ЗСУ, для закупівлі автомобілів, військової амуніції та інших необхідних речей нашим українським захисникам та захисницям. 

В майбутньому до таких змагань планують долучитись футбольні колективи з інших населених пунктів Золочівського району. Збір допомоги триватиме і надалі, бо мета у всіх одна – перемога!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook