У Львівській філармонії відбудеться музичний вечір «Віртуозів Львова»

10 травня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

12 травня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика відбудеться вишуканий музичний вечір від улюбленців публіки, Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Адажіо для струнних Самюела Барбера є однією із найвідоміших композицій американського композитора. Його уривки використані у численних фільмах і телепрограмах. Світова прем’єра твору відбулась у 1938 році під керівництвом Артуро Тосканіні з Симфонічним оркестром NBC, а сама композиція спочатку була створена Барбером як друга частина його Струнного квартету тв.11.

Струнний квартет №15 Вольфґанґа Амадея Моцарта продовжить музичний четверговий вечір. Композиція відрізняється драматизмом, напруженістю та тривожністю. Неймовірними є ліричні епізоди квартету, а сам опус є одним із небагатьох мінорних зразків цього жанру та єдиним серед шести струнних квартетів, присвячених Йозефу Гайдну.

Також у виконанні «Віртуозів Львова» почуємо Партиту №6 Мирослава Скорика, у якій інтонації барокових танців об’єднались із джазовими та регтаймовими звучаннями.

Квитки можна придбати за посиланням.

Виконавці:

  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»

Програма:

  • Семюел Барбер. Адажіо для струнних
  • Вольфґанґ Амадей Моцарт. Струнний квартет № 15 ре мінор, KV 421
  • Мирослав Скорик. Партита № 6

У Львівській філармонії нагадують: під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook