Концерт-відкриття музичного фестивалю «LvivMozArt» у Львівській опері

26 серпня 2021р, Анонси. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

П’ятий сезон Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt запрошує на святкове відкриття!

26 серпня у Львівській національній опері виступлять зірки класичної сцени у супроводі Симфонічного оркестру Львівської національної опери під батутою всесвітньовідомої диригентки Оксани Линів. Початок - о 19:00.

Святковий гала-вечір відбудеться за участю прими Саксонської державної опери Юлії Марії Дан, зіркового контртенора Констянтина Деррі, лавреата престижних конкурсів та соліста європейських сцен тенора Михайла Малафія, а також соліста Львівської опери Володимира Шинкаренка.

Родзинкою програми стане виконання віднайденої Першої кантати Франца Ксавера Моцарта, патрона та ідейного натхненника фестивалю. Понад 200 років твір вважали загубленим, а його віднайдена в Берлінській державній бібліотеці партитура стала цінною знахідкою. 

Також у виконанні запрошених солістів прозвучать  улюблені арії з опер двох знакових європейських композиторів – символа класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта та українського класика Дмитра Бортнянського.

Нагадаємо, музичний фестиваль «LvivMozArt» проходитиме у Львові з 25 по 29 серпня. Дізнатися  про програму та придбати квитки можна на сайті фестивалю за посиланням.

Ключові слова:

фестивальмоцартLvivMozArt
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook