Фестиваль творчості незрячих «Крок назустріч»

2 жовтня 2021р, Анонси. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

2 жовтня з метою привернення уваги громадськості до потреб осіб з вадами зору Громадська організація «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (ГО ЛОО УТОС) організовує фестиваль творчості незрячих Львівщини «Крок назустріч». Захід реалізовують за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

Участь у фестивалі візьмуть 80 членів  ГО ЛОО УТОС, які розкриють свої таланти в наступних номінаціях: пісенний жанр, декламування, авторська пісня, авторська поезія, фотороботи, картини, вироби з бісеру та інше.

Фестиваль відбудеться 2 жовтня, початок о 13 год. в приміщенні Львівського Палацу Мис­тецтв за адресою: м. Львів, вул. Коперника,17.  

ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» є неприбутковою  громадською організацією та налічує більше 2000 осіб з інвалідністю за зором та надає їм низку соціальних послуг. Один із пріоритетних напрямків роботи організації - творча реабілітація осіб з порушенням зору, враховуючи той момент, що в своїй  переважній більшості такі особи  є надзвичайно  обдарованими.

Ключові слова:

УТОСфестиваль
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook