«Небесна Сотня. Жива пам’ять»: вшанування пам’яті Героїв

14 грудня 2021р, Анонси. Прес-служба ОДА

14 грудня біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні відбудеться черговий захід проєкту «Небесна Сотня. Жива пам’ять» на вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв України Романа Варениці (з нагоди 43-ї річниці від дня народження), Сергія Кемського (з нагоди 40-ї річниці від дня народження) та Ігоря Костенко (з нагоди 30-ї річниці від дня народження).

У заході візьмуть участь родини Героїв Небесної Сотні Львівщини, учасники Революції Гідності, представники духовенства, влади, громадськості, співробітники Музею визвольної боротьби України та Музею Гідності у Львові. Початок заходу о 12:00 год.

Після заходу в Музеї визвольної боротьби у Львові для учасників заходу буде проведено екскурсію виставкою  «З історії життя однієї родини - Героя Небесної Сотні Андрія Корчака», яка розповідає історію боротьби за Україну трьох поколінь роду Корчаків – Боровиків.

Організатор – департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Співорганізатори – департамент комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, Музей визвольної боротьби України.

Ключові слова:

Небесна Сотня
COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook