На Яворівщині сотні людей долучилися до святкування Водохреща

21 січня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Свято Хрещення Господнього відсвяткували в Яворівському національному природному парку у відпочинковому осередку «Верещиця» .

«Йорданське святкування 2018» зібрало тисячі людей з усіх околиць Львівщини та й сусідніх областей. Традиційно воду в озері освятила група священників місцевих церков, а сотні людей різного віку прийняли «Йорданську купіль».

Йорданське святкування відвідали представники обласної, районної та місцевої влади.

Традиції «Йорданського святкування» відродили працівники Яворівського НПП, основним ініціаторам його є директор парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

"Вже зараз цю традицію підхопили інші організації та установи, які входять в межі біосферного резервату «Розточчя», але саме тут, у відпочинковому осередку «Верещиця», це свято має особливо теплу атмосферу", –  розповів Михайло Біляк.

Упродовж заходу тривали виступи вертепів та народних колективі, які колядували, вінчували, щедрували нові та старовинні колядки і щедрівки розточанського краю.

Гості свята смакували смачними пампушками, що привезли господині Яворівщини на конкурс «Пампушок», кращі пампушки напекла  господині із с. Воля Добростанська,  за що отримали нагороду.

Свято завершилось спільною колядою біля ватри.  

Ключові слова:

ВодохрещаЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook