На Львівщині відбувся благодійний концерт Ігоря Богдана

25 січня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У храмі св. Андрія Первозванного УГКЦ відбувся благодійний концерт у виконанні Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Парафіяни храму спільно із Заслуженим артистом співали різдвяних пісень, серед яких «На небі зірка», «Небо і земля», «Нова радість стала», «Коляда, коляда».

“Вірю, що кошти, виручені під час концерту, а головне – тепло сердець його учасників допоможуть людям, які у потребі”, – наголосила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало

Зазначимо, 13 січня Ігор Богдан колядував у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

Довідково:

Ігор Богдан – відомий співак, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, уродженець с. Гутисько-Тур'янське Буського району Львівської області.

Вкінці 70-х років був учасником ансамблю «ВАТРА» під керівництвом Ігоря Білозіра. Через деякий час співак разом зі скрипалем Олегом Кульчицьким створив новий гурт, а ще пізніше – створив свій колектив «Галичани», у якому були зібрані найкращі музиканти Львова і не тільки. З «Галичанами» (яка згодом стала групою «Гетьмани») Ігор Богдан поїхав на гастролі до Канади, де одружився і вирішив залишитися. Разом із сім’єю Ігор Богдан мешкає у Канаді з 1992 р. Його дружина Катерина є президентом Спілки української молоді у Калґарі, де вони проживають.

Найвідомішими у виконанні Ігоря Богдана є традиційні українські колядки: «В глибокій долині», «На небі зірка», «Небо і земля», «Нова радість стала», «Коляда, коляда». На особливу увагу заслуговує колядка-реквієм «Сумний Святий вечір в сорок шостім році», яку пан Ігор виконує в пам’ять полеглих за волю України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook