Для тимчасово переміщених осіб військовий оркестр Нацакадемії сухопутних військ зіграв концерт

25 квітня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У Світлий понеділок для вимушено переміщених осіб, які знайшли свій прихисток на Львівщині, організували концерт. Він покликаний підтримати людей, які в пошуках безпеки опинились у Львівській області та у Львові зокрема.  

Для усіх присутніх відіграв концерт військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Слухачі радо зустрічали оплесками кожну пісню, знімали відео на згадку, підтанцьовували. Особливо раділи діти.

«Вже близько місяця, як наша родина евакуювалася до Львова. Безумовно, ми сумуємо за своєю домівкою, але навіть не знаємо, чи маємо куди повертатись. Усі наші знайомі теж виїхали. Через війну ми так і не змогли відсвяткувати за родинним столом Великдень. Сьогоднішній концерт, ніби повертає нас у спокійні часи, коли ми просто могли танцювати, просто слухати музику, а не лякатись від звуків сирен. Ми пишаємось нашими захисниками!», - поділилась враженнями Ольга, яка евакуювались з Дніпропетровщини. 

Під власне аранжування військовослужбовці виконали чимало відомих композицій. Концерт складався як з українських, так і зарубіжних пісень. 

На завершення заходу, військовий оркестр виконав пісню, що стала символом незламності українського народу в боротьбі проти російського загарбника – «Ой, у лузі червона калина», а також твір-молитву «Боже, великий, єдиний».

Дійство відбулося у парку, де нещодавно для вимушених переселенців облаштували житло у вигляді модульного містечка.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook