Президент Австрії відвідав Львівську національну наукову бібліотеку України ім. Василя Стефаника
15 березня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА
Сьогодні, 15 березня, у межах поїздки на Львівщину Федеральний Президент Республіки Австрії Александер Ван дер Беллен відвідав Львівську національну наукову бібліотеку України ім. В. Стефаника.
Президент ознайомився із діяльністю відділу організації фонду та книговидачі, сектору нової німецькомовної книги при бібліотеці, а також Австрійської служби академічного обміну у м. Львові. Також відбулась презентація книги та проекту «Герой по неволі» та Літературного путівника Львовом.
Президент Австрії подарував бібліотеці книги. Також побажав присутнім, щоб бібліотеки стали супутниками у житті, адже читання книг є складовою успіху.
Окрім того, почесним гостям презентували виставку «Австрійська книга в історичних колекціях Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника у м. Львові».
Новини за темою
Делегація з Львівщини презентує економічний потенціал області у Республіці Узбекистан
23 вересня 2021
Сьогодні, 23 вересня, розпочався візит делегації із Львівщини на чолі із головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким в Самаркандську область Республіки Узбекистан. Перша зустріч учасників делегації відбулась у приміщенні Посольства України. Тут Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Миколою Дорошенком. В межах зустрічі очільник області ознайомив присутніх з економічним потенціалом Львівщини. Також, відбулась зустріч з першим заступником хокіма Самаркандської області Жамшедом Ураковим в межах якої Львівська та Самаркандська області підписали «ДОРОЖНЮ КАРТУ». Це документ, який передбачає реалізацію заходів спрямованих на подальше розширення торгово-економічного і культурно-гуманітарного співробітництва. Окрім цього, під час зустрічі обговорили відкриття прямого авіасполучення між Львовом та Самаркандом через авіакомпанію-лоукостер «Air Marakanda». Також для налагодження підприємницької та культурної співпраці сторони вирішили організувати спільний бізнес-форум Львівської і Самаркандської областей у Львові у грудні цього року, а також провести дні культури Самаркандської області на Львівщині. Окрім цього, офіційна делегація з представниками бізнес-середовища Львівщини побувала на двох провідних підприємствах, де ознайомились із виробничими потужностями та процесами. - СП ТОВ «UZ TRUCK AND BUS MOTORS», що є виробником великовантажної та пасажирської техніки MAN і Sinotruk в Центрально азіатському регіоні. - Компанія «SAG Gilamlar» - підприємство з виробництва килимових покриттів і килимів, відкрите у 2000 році. Пройшло довгий шлях від невеликої ткацької фабрики до передового підприємства, яке займає лідируючі позиції в Середній Азії. Зазначимо, що візит делегації Львівщини в Узбекистан триватиме до 25 вересня.
Перші результати візиту Володимира Зеленського до США: Україна може отримати нові системи протиповітряної оборони
15 вересня 2021
Завдяки домовленостям, які були досягнуті під час візиту Президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки, Україна може отримати нові системи протиповітряної та протиракетної оборони, зокрема систему Iron Dome («Залізний купол»). Відповідну поправку до проекту оборонного бюджету на 2022 рік вніс конгресмен Скотт Франклін, і вона здобула двопартійну підтримку в Конгресі США, повідомляє видання Politico. Згідно з поправкою, Міністерство оборони США має подати до Конгресу звіт, який включатиме варіанти потенційного продажу або передачі таких систем Україні. У законопроекті Палати представників США вже міститься пропозиція щодо надання військової допомоги Україні в розмірі 275 млн дол., яка не включає передачу систем ППО. Система Iron Dome, створена ізраїльською оборонною компанією Rafael у партнерстві з Raytheon, зарекомендувала себе як один з найефективніших засобів знищення ракет малої дальності. За даними військових, система Iron Dome збила близько 90% ракет, випущених по Ізраїлю за останні кілька років. Поправка, яка передбачає підтримку української системи протиракетної оборони, добре вписалася у законодавчу ініціативу щодо збільшення допомоги Україні в галузі безпеки на 2022 рік. Фото: Офіс Президента
Максим Козицький із робочим візитом відвідує Стрийщину
14 квітня 2021
Сьогодні, 14 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький із робочою поїздкою перебуває на Стрийщині. Тут очільник області відвідав Стрийську територіальну громаду. Вона є однією з найбільших за чисельністю населення на Львівщині. Тут, у 47-ми населених пунктах, проживає 99,5 тисяч людей. «Ця громада – одна з найуспішніших в області. Тут працює понад 30 потужних підприємств. Розвинуте машинобудування, легка та харчова промисловість, зокрема переробка м’яса та м’ясопродуктів, випічка хліба, виробництво меблів тощо. Середня зарплата – понад 10 тис грн. Найбільша кількість виробництв - у Стрию та його околицях», - зазначив голова Львівської ОДА. В межах візиту Максим Козицький побував на заводі «LEONI Wiring Systems Ukraine», де ознайомився із процесами виробництва, поспілкувався з керівником та працівниками підприємства. Німецьке підприємство працює у селі Нежухів з 2003 року. Спеціалізується на випуску кабельних мереж автомобілів світових брендів «Опель», «Порше», «Фольксваген», «Фіат», «Ауді», «Ламборджіні» та інших. Сьогодні середня заробітна плата працівників становить понад 16 тис грн. На заводі працює понад 4 тисячі робітників. Як розповів директор ТзОВ «LEONI Wiring Systems Ukraine» Штефан Шмідт торік підприємство сплатило податків до бюджетів усіх рівнів на суму 117,4 млн грн, за І квартал цього року - 28,6 млн грн. Додамо, що у 2020 році підприємство випустило та реалізувало товарну продукцію на суму 2,7 млрд грн. Свою продукцію «LEONI Wiring Systems Ukraine» постачає у Польщу, Словаччину, Угорщину, Чеську Республіку, Німеччину, Іспанію, Португалію, Бельгію, Великобританію, США, Австрію та інші країни. Підприємство впроваджує нові технології для удосконалення виробництва.
Глава держави привітав працівників та ветеранів СБУ з професійним святом (ВІДЕО)
25 березня 2021
Президент України Володимир Зеленський привітав співробітників та ветеранів Служби безпеки України з професійним святом та 29-ю річницею створення СБУ. Глава держави відзначив важливість захисту національної безпеки України та висловив подяку працівникам СБУ за щоденну важку та масштабну роботу. «Саме ваша спецслужба закриває найширше поле дій, реагуючи на загрози по всій Україні: і в мирних містах, і на передовій, і на окупованих територіях», – констатував Володимир Зеленський у своєму привітанні. Серед здобутків Служби безпеки України Президент назвав затримання терористів, запобігання терактам, протидію інформаційним загрозам та іноземним агентам, ліквідацію потужних злочинних угруповань і податкових «скруток» на мільярди гривень. «Можна багато й довго говорити про ваші досягнення, але і вам, і мені вони чудово відомі. Більш того, я впевнений, що завдяки вашим принципам ви працюєте не для красивої статистики. І не для власної слави, а заради слави України», – зазначив Володимир Зеленський. Глава держави звернув увагу й на ті перемоги службовців, які, на його переконання, могли несправедливо залишитися для громадян «поза кадром». «Хочу відзначити високу заслугу Служби безпеки України у зборі та підготовці матеріалів для останніх рішень РНБО. Без вашої роботи довгоочікуване для українців відновлення справедливості було б неможливим», – наголосив Президент. За його словами, серед стратегічних завдань СБУ – реформа та перетворення Служби безпеки відповідно до моделі найкращих світових спецслужб, а також підготовка до деокупації Донбасу. «Я впевнений, що завдяки вашим знанням, досвіду та мужності всі ці завдання обов’язково будуть виконані», – резюмував Глава держави. Президент подякував спецслужбовцям за сумлінну працю, відвагу, патріотизм та вірність присязі, побажав їм та їхнім родинам здоров’я й достатку.
Представники департаменту освіти і науки відвідали Новояворівське вище професійне училище
9 березня 2021
Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска здійснив робочу поїзду на Яворівщину, в межах якої відвідав Державний навчальний заклад “Новояворівське вище професійне училище”. Зараз у закладі триває ремонт гуртожитку, який училище здійснює власними силами. Для комфортного та безпечного проживання учнів у гуртожитку поміняли вікна та двері, провели внутрішні роботи, триває робота з облаштування кімнат. Гуртожиток училища розрахований на 360 осіб, а контингент закладу становить понад шість сотень учнів. Під час візиту директор департаменту поспілкувався із керівництвом закладу, оглянув навчально-виробничі майстерні, поговорив із учнями. «Приємно бачити, що заклад активно розвивається, скеровує свої кошти на сучасні умови навчання та проживання. Варто такі заклади підтримувати та допомагати покращувати освітній процес. Якби всі наші заклади прагнули до такого рівня, наша професійно-технічна освіта була би на достойному рівні», - наголосив Олег Паска. Під час візиту обговорили також питання вирішення проблеми затікання даху та покращення матеріально-технічної бази. Участь у візиті взяли також начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти та науки, професійної освіти Іван Пикус та начальник управління інновацій департаменту освіти Ольга Котовська. Під час робочої поїздки представники департаменту також відвідали Завадівську школу та церкву Різдва Пресвятої Богородиці у Завадові, де парохом був отець Михайло Вербицький.
Центр культурно-мистецьких ініціатив співпрацюватиме із науковою бібліотекою
22 лютого 2021
Один із креативних осередків Центру культурно-мистецьких ініціатив уже невдовзі функціонуватиме на базі Педагогічно-наукової бібліотеки, що на вулиця Зеленій, 24. Днями уклали тристоронній меморандум про співпрацю між Центром Культурно-Мистецьких Ініціатив, департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації й Львівською обласною науково-педагогічної бібліотекою. Наприкінці січня Центр звернувся до обласної комісії з питань освіти із проханням посприяти у пошуку приміщення, в якому ЦКМІ міг би реалізовувати свої творчі ініціативи. «Департамент ознайомився і ретельно вивчив питання, яке викладене у листі-зверненні ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив». Нам відомо про багаторічну успішну діяльність ЦКМІ у галузі культури, зокрема мистецтва, освіти, науки. Ми з’ясували можливості та графік роботи Педагогічно-наукової бібліотеки, провели робочі наради з адміністрацією бібліотеки і вважаємо, що співпраця ЦКМІ з цією бібліотекою є можливою і необхідною як для суспільно-активної громади міста й області в цілому, так і для бібліотеки зокрема», - зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска. Адміністрація Педагогічно-наукової бібліотеки солідарна з баченням департаменту щодо взаємної зацікавленості сторін у співпраці, відтак уже навесні один із креативних осередків Центру почне свою роботу у приміщенні бібліотеки. «Від імені колег творчої родини Центру Культурно-Мистецьких Ініціатив дякуємо директору департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олегу Пасці та начальнику управління інновацій Ользі Котовській за те, що відгукнулися на нашу ініціативу і, що найважливіше - підтримали її не словом, а ділом. Окремі слова подяки адресуємо партнерській інституції – Львівській обласній науково-педагогічній бібліотеці за взаємне зацікавлення у розбудові культурно-мистецької та едукаційної діяльності. Організація провадить численні програми і проєкти, у результаті чого маємо у своєму доробку не один їх десяток», - наголосив Голова правління ЦКМІ Сергій Гаврилович. Під опікою ЦКМІ вже понад 15 років працює Школа мистецтв «СПІРОГРАФ» та Львівський авторський драматичний Театр «ScenA8», при якому діє едукаційна театральна лабораторія «СПІРОГРАФ». Організація гуртує у своїх осередках фахівців та професіоналів, які мають можливість ефективно обмінюватися досвідом, здобутим у роботі з дітьми та молоддю. Низка проєктів є спрямована на роботу з дітьми, позбавленими батьківської опіки, та особами з особливими потребами. Громадська організація «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив» проводить свою діяльність з 2003 року.
Бібліотеки Миколаївського району забезпечили комп’ютерами
17 листопада 2020
В межах проекту «Дія.Цифрова освіта» бібліотеки Миколаївського району забезпечили комп’ютерами. Днями Львівська обласна державна адміністрація отримала для подальшого розподілу між бібліотеками Львівщини 300 комп’ютерів. Цього року стартував проєкт «Дія.Цифрова освіта», який дає можливість навчатись цифровим навичкам в онлайн та оффлайн форматі. В рамках проекту «Дія.Цифрова освіта» Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами допомагає регіональним та сільським бібліотекам із технічним обладнанням, зокрема, забезпеченням комп’ютерною технікою. "Ми розглядаємо бібліотеки як драйвери цифрової освіти в регіонах. Тому нам дуже приємно їх підтримувати та допомагати. Це спільна робота над масштабною програмою цифрової грамотності населення, кінцева мета якої — навчити 6 млн українців цифрової грамотності» - наголосила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. Міністерство цифрової трансформації завдяки проєкту "Дія.Цифрова освіта" у співпраці з Офісом Президента України отримали можливість комп’ютеризувати міста та села і передати за сприяння Української бібліотечної асоціації 5000 одиниць комп‘ютерної техніки українським бібліотекам. Варто зазначити, що на реалізацію проєкту не витрачатимуться кошти державного бюджету. Сьогодні заступник голови ОДА Іван Собко спільно з заступницею міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан, головою правління Асоціації розвитку туризму та координатором проекту Фазилем Аскеровим, головою благодійного фонду «Дитячі стежинки» Миколою Шагаровим, генеральним директором директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента Веронікою Селегою та членкинею президії УБА Ларисою Луговою передали перші комп’ютери для сільських бібліотек Миколаївського району, Тростянецької та Розвадівської ОТГ. "Ми вже давно перестали асоціювати міські бібліотеки лише з книгозбірнями. Адже це осередки інтелектуального та культурного життя, дозвілля й розвитку наших дітей. І дуже тішить,що сьогодні, завдяки проєкту «Дія. Цифрова освіта» і сільські бібліотеки мають можливість стати платформою для якісної цифрової освіти» - наголосив Іван Собко.
Володимир Зеленський зустрівся з керівниками закладів вищої освіти Львівщини
17 вересня 2020
У межах робочої поїздки до Львівської області Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з ректорами та представниками закладів вищої освіти (ЗВО) регіону. Під час розмови завідувач кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор Роман Лесик порушив питання створення Національного фонду інноваційних освітніх технологій, який на грантовій основі сприяв би розвитку та підтримці інноваційних технологій та впровадженню їх в освітній процес. На його думку, це дасть змогу використати досвід і досягнення найкращих ЗВО і сприятиме зростанню рівня освіти. Президент України зауважив, що в сучасному світі, який дуже швидко змінюється й де інформація не менш швидко застаріває, університети не можуть залишатися такими, якими вони були ще 20 чи 30 років тому. Потрібні нові підходи, цифровізація, готовність працювати з людьми, які мислять значно швидше, ніж попередні покоління. Тому, за словами Глави держави, інновації у навчанні справді необхідні. Володимир Зеленський зазначив, що пандемія коронавірусу створила низку нових, раніше небачених викликів для української освіти. Тому потрібно знаходити всі можливості, щоб працювати й у таких умовах, навчати студентів, тримати їхню увагу та зацікавленість. За словами Володимира Зеленського, цього можна досягнути, якщо держава діятиме спільно з представниками наших університетів, академій, інститутів. Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник звернув увагу на важливість будівництва нового гуртожитку для студентів їхнього вишу. За словами ректора, до університету імені Івана Франка вступає значна кількість дітей зі Східної України – близько 1 тис. абітурієнтів на рік. Щороку заявки на поселення в гуртожиток подають близько 4 тис. вступників. Проте університет не має можливості забезпечити гуртожитком усіх іногородніх студентів, які потребують цього. Тож Володимир Мельник наголосив на необхідності якнайшвидше почати будівництво нового студентського гуртожитку. Він повідомив, що університету вже виділено земельну ділянку, розроблена проектно-кошторисна документація. Президент у відповідь зауважив: зміни до держбюджету на поточний рік, які сьогодні ухвалила Верховна Рада, дадуть змогу профінансувати зведення гуртожитку для університету імені Івана Франка. На будівельні роботи спрямовано 50 мільйонів гривень. Глава держави зазначив, що до грудня Кабінет Міністрів має затвердити державну програму відновлення та розбудови мережі гуртожитків для студентів, що дасть можливість поетапно вирішити це питання. На переконання Володимира Зеленського, держава разом з місцевою владою й адміністраціями вишів має працювати над покращенням матеріально-технічної бази українських університетів і створювати комфортні умови для життя та навчання.
Іван Собко проінспектував об’єкти соціально-економічного розвитку у трьох районах
31 липня 2020
Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко відвідав із робочим візитом Бродівський, Золочівський та Буський райони Під час перебування у районах, заступник оглянув хід робіт на об'єктах соціально-економічного розвитку, які реалізуються на цих територіях у співфінансуванні з обласним та державним бюджетами. У Буському районі Іван Собко ознайомився із процесом реконструкції місцевого стадіону. Його планують завершити до кінця жовтня. «Загальна вартість угоди понад 11 млн грн, з яких 6 млн грн - обласні кошти, решта район і місто. Дуже важливо, що в умовах пандемії нам вдається не зменшувати темпи і разом впевнено реалізовувати все заплановане», - зазначив Іван Собко. На Бродівщині заступник голови ознайомився із підготовкою шкільної мережі до нового навчального року.
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію
16 липня 2020
Упродовж 14-15 липня на Львівщині з першосвятительським візитом перебував Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. В рамках архіпастирського 15 липня 2020 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Божественну літургію, освячення іконостасу і чин оновлення храму у Святогірському чоловічому монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці, який розташований між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району. Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель обителі ігумен Онуфрій (Дзюпин) та численне духовенство. Участь у святковій Літургії з нагоди престольного празника взяв заступник голови облдержадміністрації Іван Собко. Після Божественної літургії заступник мав нагоду поспілкуватися з Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, митрополитом Львівським Макарієм та митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм.
Предстоятель Православної Церкви України перебуває із візитом на Львівщині
15 липня 2020
Триває архіпастирський візит очільника ПЦУ Блаженнішого Епіфанія на Львівщину. «До нашої області завітав Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Епіфаній. Мав велику духовну радість зустрітися із митрополитом і отримати дуже цінну для мене нагороду – Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого. Попросив святительських молитов за здоров’я наших мешканців, за наших воїнів, за весь український народ, який і далі мусить боротися за право бути господарем на своїй землі», - розповів очільник Львівської ОДА Максим Козицький. Сьогодні зранку Предстоятель Православної Церкви України разом із головою Львівської облдержадміністрації віддали шану Героям, поклавши квіти до Меморіалу Небесній Сотні, що на пагорбах вулиці Кривоноса у Львові. «Зараз, коли я перебуваю у Львові, вирішив, що це місце потрібно відвідати, щоб віддати шану нашим Героям, завдяки яким без зброї в руках Україна обрала шлях європейського розвитку. Ми повинні далі рухатись тим шляхом і пам’ятати про ці жертви, які були покладені на вівтар нашої незалежності», - наголосив Баженнійший Епіфаній. Сьогодні Його Блаженство очолить Божественну літургію у Святогірському чоловічому монастирі Положення ризи Пресвятої Богородиці, який розташований між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району. Також звершить освячення іконостасу і чин оновлення храму. «Принагідно вітаю мешканців Ушні з храмовим празником! Монастир в Ушні має цікаву історію. 1948 року на місцевій Святій Горі сталося диво. Четверо місцевих дітей стали свідками появи Божої Матері. Після цього місцеві побудували тут каплицю. Та в 70-х комуністи її знищили. На щастя, атеїстична радянщина вже в минулому. Люди таки відновили капличку, а згодом збудували літній храму Положення Ризи Пресвятої Богородиці і монастир», - додав Максим Козицький.
Через спалах COVID-19 на Львівщині будуть кадрові зміни у регіональній системі охорони здоров'я, - Максим Степанов під час візиту в область
22 Червня 2020
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов після робочого візиту до Львівської області заявив, що ситуація в регіоні вимагає від МОЗ прийняття ряду термінових та зважених рішень. Зокрема, будуть здійснені певні кадрові зміни, поставлено завдання збільшити кількість тестувань на коронавірус та буде змінено фінансування COVID-пакету. Про це очільник міністерства заявив журналістам за підсумками візиту у Львівську область у понеділок, 22 червня. “Я бачу проблематику щодо керівництва, і була відповідна моя реакція, бачу проблематику щодо контролю лікарських засобів. Якщо на цьому тижні не відбудуться конкретні зрушення, то я, не виключаю, що буду ставити питання зміни керівництва департаменту охорони здоров’я Львівської обладміністрації. Тому що ситуація складна, будь ласка, робіть висновки”, - заявив Максим Степанов. Міністр зазначив, що керівництво МОЗ прийняло рішення терміново відвідати Львівську область, оскільки останнім часом там різко збільшилась кількість випадків захворювання на коронавірусну хворобу, а також число госпіталізованих осіб. Як зазначив Максим Степанов, під час візиту виявлено ряд недоліків в роботі місцевого лабораторного центру, а саме - велика черга на проведення тестувань. Тому прийнято рішення щодо зміни керівництва лабораторії. “Мною прийнято рішення щодо обов'язкового підсилення керівництва лабораторного центру, тому що та черга, яка була тут створена, і яку ми потім розвантажили за рахунок лабораторних центрів, що знаходяться в інших місцях, - це все недопустимі речі”, - підкреслив Міністр. Він повідомив, що у Львові додатково введено лабораторний центр Держспоживслужби, який на сьогоднішній день вже почав проводити тестування, але працює ще не на повну потужність. У зв’язку з цим Максим Степанов доручив керівництву лабораторії збільшити кількість тестувань методом ПЛР з 30-40 до 300 тестів на добу. Для цього буде залучена додаткова кількість фахівців. Максим Степанов також додав, що до керівництва департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації є запитання щодо інфекційного контролю безпосередньо в лікарнях. “Є питання щодо забезпечення інфекційного контролю безпосередньо в лікарнях. Щоб у нас менше хворіли медичні працівники - це дуже важливо. А також до епідрозслідувань, які необхідно проводити, в тому числі під контролем обласної влади по випадках захворюваності особливо серед медичних працівників”, - зазначив він. Керівник МОЗ підкреслив необхідність вирішення питання забезпеченості лікарень всіма необхідними лікарськими засобами відповідно до національного протоколу лікування коронавірусної хвороби. “Цей процес теж повинен бути контрольований, щоб надавалася кваліфікована медична допомога”, - вважає Максим Степанов. Міністр повідомив, що після спілкування з лікарями місцевих медичних закладів було виявлено проблему з фінансуванням COVID-пакету. “Ми побачили таку проблематику щодо пакетів, за якими йде фінансування хворих на COVID-19. Разом зі мною було керівництво Національної служби здоров'я. Ми розуміємо, що необхідно терміново вносити зміни до самої плати, в тому числі, враховувати кількість хворих в тому чи іншому медичному закладі, Так як воно фінансується зараз, то воно не є правильним”, - впевнений Міністр. МОЗ разом з Національною службою України планує найближчим часом розробити відповідні зміни у фінансуванні лікування коронавірусної хвороби і внести на розгляд Кабінету Міністрів.