В межах Програми секторальної підтримки в області реалізують низку проектів

23 березня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

За кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС на Львівщині упродовж 2018-19-х років реалізують більше десятка проектів. Про це сьогодні, 23 березня, в межах інформаційної сесії «Нові конкурсні та проектні можливості для громад Львівщини», розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Це проекти у напрямку інноваційної економіки, інвестицій, сільського розвитку, розвитку людського потенціалу, туризму, загальноукраїнська солідарність.

«Перший проект передбачає відшкодування відсотків за кредитами, які надаються суб’єктам малого бізнесу. Він є продовження Обласної цільової програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Сюди ж включена підтримка підприємницької ініціативи учасникам АТО. Надзвичайно важливим проектом є моніторинг реалізації інтелектуального потенціалу випускників вищих навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів. Зокрема цей проект нас підштовхнув до ще однієї ініціативи – створення Львівського освітньо-промислового хабу. Ми вже провели декілька зустрічей із суб’єктами підприємницької діяльності і можемо сказати, що вже на виході є три промислові кластери: в будівельній індустрії, приладобудуванні та галузі легкої промисловості», - зазначив Роман Филипів.

Окрім цього, проекти: нові точки зростання для сталого розвитку гірських територій Львівської області, історико-культурний парк «Древній Звенигород», розробка інтегрованої стратегії просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі, інформаційно-аналітична підтримка підвищення енергоефективності та інвестиційно-інноваційного розвитку господарського комплексу Львівської області.

Серед нових проектів - агротуристичний кластер Горбогори, будівництво школи в селі Оброшине Пустомитівського району, Велокарпатія, створення сучасного центру культури і дозвілля Великолюбінської ОТГ.

Загалом Львівщина подала понад 90 проектів на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС.

«Львівська область пройшла досить тривалий але продуктивний процес підготовки проектів, які були подані на конкурс проектів, що будуть фінансуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС. Загальний бюджет цього конкурсу 634,3 млн грн і в результаті роботи усіх областей, в тому числі центральних органів виконавчої влади, було підготовлено і подано 542 проекти. Проміжним результатом нашої праці стало те, що Львівська область подала 94 проекти і це в рази більше аніж усі інші регіони», - додав Роман Филипів.

Ключові слова:

проектиЄС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook