Львівщина та Азербайджан продовжують співпрацю у сфері освіти

30 березня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Днями на Львівщині з робочим візитом перебувала делегація освітян з Республіки Азербайджан на чолі з секретарем Республіканської ради освіти Азербайджану Боюкагою Мікаіллі.

Нагадаємо, що старт для співпраці надало підписання 16 лютого 2016 року Меморандуму про співпрацю між департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Республіканською радою освіти Азербайджану.

У рамках програми візиту делегації відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Науково-практичні основи міжнародного співробітництва вчителів: погляд на майбутнє». Розпочався захід на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У ході роботи учасники поділилися досвідом та напрацюваннями, націленими на міжнародне співробітництво і підвищення якості освіти шляхом співпраці з закордонними партнерами.

Другий день роботи конференції проходив у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка. Відтак, відбулося підписання 12 угод про співпрацю між представниками шкіл, установ та організацій Львівської, Івано-Франківської областей та Радою освіти Республіки Азербайджан. Окрім цього, Боюкага Мікаіллі презентував свою книгу «Під одним небом», присвячену дружнім відносинам азербайджанського та українського народів.

Під час перебування на Львівщині освітяни з Азербайджану також ознайомилися з діяльністю середньої загальноосвітньої школи № 21 м. Львова, загальноосвітніх навчальних закладів м. Мостиська, Пнікутського та Твіржанського НВК, Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 з поглибленим вивченням німецької мови.

Ключові слова:

співпрацяосвіта

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook