Ініціатива бібліотек, що змінює життя громад: на Львівщині відбулась скайп-конференція

30 травня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 травня, відбулась скайп-конференція у межах роботи міжрегіональної віртуальної школи самоврядування «Розвиваємо громади, розвиваємось самі. Ініціатива бібліотек, що змінює життя громад», яка об’єднала понад 120 осіб із 13 районів та міст і 12 ОТГ Львівської та Херсонської областей.

Реформи, пов’язані з децентралізацією, є певним викликом для багатьох закладів культури, окреслити шляхи подальшого існування та визначити нові напрями та форми надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних і дозвіллєвих послуг на найвищому, європейському рівні.

Саме про це відверто розмовляли й ділилися власним досвідом роботи начальник відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів управління культури департаменту з питань культури, національностей та релігій  Львівської обласної державної адміністрації, керівники відділів культури і публічних бібліотек Давидівської, Гніздичівської, Ходорівської, Борозенської, Каланчацької об’єднаних територіальних громад, Жидачівської, Пустомитівської, Великоолександрівської та Білозерської районних централізованих бібліотечних систем.

Організатори - комунальні заклади Львівської обласної ради «Львівська обласна універсальна наукова бібліотека» і «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook