Львівщина розширює багатовекторну співпрацю із Республікою Польща

15 Червня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Віце-маршалком Сенату Республіки Польща Богданом Борусевичом, аби узгодити потенційні вектори співробітництва. У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Під час розмови Олег Синютка подякував гостю за його активну позицію щодо питань українсько-польських відносин та наголосив на важливості збереження та підтримки двостороннього партнерства.

«Україна, завдяки президенту Петру Порошенку, взяла рішучий курс на утвердження стандартів ЄС та євроатлантичного союзу. Зараз це питання перебуває на етапі законодавчого ухвалення. Відтак, ми сподіваємося на подальший розвиток двостороннього співробітництва у дусі стратегічного партнерства та зміцнення взаємних контактів», - зазначив Олег Синютка.

Богдан Борусевич, своєю чергою, закликав спільно працювати над двосторонніми відносинами.

«Добрі відносини між Польщею та Україною – це інтерес усіх сторін. Польща зацікавлена у позитивній співпраці з Україною. Ми мусимо разом прцювати над постійним діалогом та уникати історичної інтерпретації в політичних питаннях. А ваш курс на євроінтеграції та зближення із НАТО ми завжди підтримаємо», - наголосив Богдан Борусевич.

В межах розмови сторони зійшлися на думці про плідну співпрацю на місцевому рівні між громадами Львівщини і повітами Республіки Польщі та наголосили на необхідності поглиблювати та розширювати подібні контакти.

Довідково:

Віце – маршалок Сенату РП перебуватиме на Львівщині 15-17 червня 2018 року з метою участі в урочистостях присвоєння імені Яцека Куроня скверові (польський політик українського походження, який протидіяв кривавому протистоянню і старався перетворити Львів у приклад польсько-українського примирення).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook