У департаменті фінансів продовжать серію навчальних семінарів за участі районних фінансових управлінь

23 квітня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

У департаменті фінансів відбулась заключна  зустріч у форматі online-спілкування з територіальними громадами.

На першому етапі такі навчальні зустрічі відбувалися в режимі офлайн у лютому-березні, де з представниками фінорганів обговорювалися зауваження і пропозиції роботи, результати експертизи рішень.

Другий етап - це була серія семінарів, активний діалог із громадами, де увага зосереджували на нормативно-правовій базі та змінах до неї, обговорювали особливості планування та використання коштів місцевих бюджетів у різних галузях, часто зупинялися на проблемних питаннях щодо виконання бюджетів громад, ліквідації дефіциту та інших  організаційних моментів роботи. 

Паралельно розпочато третій цикл - це виїзні зустрічі у громади для ознайомлення з бюджетним процесом на місцях та надання практичних консультацій. Зокрема, цього тижня спеціалісти департаменту фінансів Львівської ОДА відвідали Старосамбірську, Добромильську громади Самбірського району та Сокальську і Белзьку Червоноградського району.

На даний час планується серія семінарів вже на  територіях за участі районних фінансових управлінь для обміну досвідом, підвищення кваліфікації працівників та забезпечення ефективного бюджетного процесу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook