Олег Синютка привітав мешканців області із Днем молоді

24 Червня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Цьогорічний День молоді, який відзначаємо сьогодні, 24 червня, наповнений різноманітними локаціями та активностями. Долучився до святкувань у парку «На валах» голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Очільник Львівщини привітав молодь зі святом, а також оглянув локації та поспілкувався із гостями.

«Дуже прошу вас, кожного разу, коли відбуваються такі, без сумніву, добрі речі, пам’ятайте: ми маємо можливість так святкувати лише завдяки десяткам тисяч наших хлопців з Львівщини та сотням тисяч хлопців з України, які боронять нас на Сході. Ви  молоді, щасливі, успішні – і такою є наша країна, рідна Україна», - зазначив Олег Синютка.

Нагадаємо, святкування Дня молоді Львівщини розпочалось о 14:00 год і триватиме до 01:00. Вечірня програма включає в себе виступи музичних гуртів та нічний кіноперегляд просто неба.

У межах святкування також розіграли подорож в Будапешт і Відень та інші подарунки, а найприємніші спогади можна було зафіксувати та миттєво отримати надруковані світлини завдяки фотобоксу.

Святкування Дня молоді організували Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook