Іван Собко вручив подяки голови Львівської ОДА молодіжним лідерам області

25 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Напередодні Дня молоді найбільш активних молодіжних лідерів Львівщини нагородили подяками голови Львівської облдержадміністрації та голови Львівської обласної ради.

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року.

«Молодь – це генератор усього інноваційного і нового. Нові ідеї, думки, процеси – це тим, чим молодь живе і надихає інших. Завдання влади, в свою чергу – це створювати для вас нові можливості і бачити від них результат. Сьогодні ми, представники виконавчої та представницької влад, хочемо подякувати вам за вашу енергійність, допитливість та за вашу діяльність для розвитку та вдосконалення молодіжної політики. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!», - сказав у своєму вітальному слові заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«Кожен з вас насправді змінює на краще Львівщину в тій чи іншій сфері. Ви справді лідери, адже практично в кожного з вас є середовище, з яким ви втілюєте сміливі ідеї і надихаєте на добрі справи ще більше молоді. Дякуємо за добрий приклад!», - наголосив начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Від імені голови Львівської облради подяки вручила голова депутатської комісії молоді та спорту Тетяна Бей.

Подяки голови Львівської ОДА Максима Козицького отримали:

Мокрій Христина – голова громадської організації «Львівська майстерня організації подій»,

Шевчук Данило – президент громадської організації «Львівський Молодіжний Клуб»,

Марущак Тарас – голова громадської організації «Твереза Галичина»,

Швець Ярослав – член громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес - Львів»,

Кашуба Василь – голова громадської організації «Курси першої домедичної допомоги САВ».

Нагадаємо, що Христина Ковцун, уродженка Стрия, отримає премію від Кабінету Міністрів за значний внесок у розвиток України. Сьогодні справа її життя – надання безплатної правової допомоги ветеранам, учасникам російсько-української війни. З 2016 року Христина надавала правову допомогу в спільноті юристів-волонтерів під егідою громадської організації «Юридична сотня».

Ключові слова:

День молоді

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook