«Формула успіху незалежної України – триматися разом, бути впевненим у своїй правоті і чітко виконувати військовий обов’язок», - Олег Синютка

6 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 липня, у Львові відбулось розширене засідання військової ради Національної гвардії України. Серед учасників заходу – голова Львівської ОДА Олег Синютка, командувач Національної гвардії України, генерал-полковник Юрій Аллеров.

«Надзвичайно приємно, що Військова Рада проходить у нас на Львівщині. Адже Львівщина, з одного боку знаходиться за тисячу кілометрів від лінії зіткнення, а з іншого боку ми прекрасно усвідомлюємо, що тут, за тисячу кілометрів від фронту, ми мусимо бути форпостом стабільності, впевненості в завтрашньому дні. Адже генерал Кульчицький, полковник Соколенко, солдат Палієв, які віддали своє життя у 2014 році, зробили все, що залежало від військових. І я переконаний, що 288 мешканців Львівщини, які поклали своє життя за нашу незалежність і тисячі Героїв, дали можливість за 4 роки поставити на ноги військо. Сьогодні почалася набагато серйозніша війна, яку науковці називають гібридною, а насправді - це війна за розуми людей, наші переконання. І сьогодні найголовніше, що залежить, це впевненість в тому, що українська армія, Національна гвардія України здатна виконати наказ, який є в інтересах Української держави, українських громадян. І знову настав той час, коли залежить від кожного з нас. Формула успіху незалежної України 21 століття – триматися разом, бути впевненим у своїй правоті і чітко виконувати військовий обов’язок»,  - зазначив Олег Синютка. 

Також учасники засідання військової ради поклали квіти до пам'ятника генерал-майору Національної гвардії України Сергію Кульчицькому та вшанували память загиблих нацгвардійців хвилиною мовчання. 

Присутні також заслухали виступ командувача Національної гвардії України "Про результати службово-бойової діяльності та стану військової дисципліни з'єднань, військових частин, навчальних закладів і установ НГУ у першому півріччі та пріоритетні напрями розвитку Національної гвардії України на друге півріччя 2018 року". 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook