Військовий госпіталь Нацгвардії на Львівщині отримав медичне обладнання на суму понад 15 мільйонів гривень

24 Червня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

У межах «Ініціативи безпекової допомоги Україні» від Міноборони США минулими вихідними госпіталь Нацгвардії, що дислокується в місті Золочів, отримав медичне устаткування на суму близько 15 мільйонів гривень.

Серед обладнання польовий мобільний медичний пункт, пересувний рентгенологічний кабінет та діагностичне обладнання, завдяки якому  медики госпіталю зможуть діагностувати та надавати фахову невідкладну медичну допомогу в польових умовах та під час виконання завдань за призначенням в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Торік Національна гвардія України в межах  ініціативи з безпекової допомоги США для України отримала медичного обладнання на суму майже 75 млн гривень.Також під час робочого візиту командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан вручив керівництву госпіталю сертифікат, завдяки якому медичний заклад отримає обладнання на суму близько 600 тисяч гривень. А саме:

  • Високоточний авторефрактометр Smart RK-1, що використовують для аналізу оптичних властивостей органу зору людини, щоб виявити різного спектру патологій.
  • Монітор показників життєдіяльності Propag M, який розробили для суворих умов експлуатації. Монітор пацієнта призначений для постійного контролю параметрів життєдіяльності оперованих і тяжкохворих пацієнтів.
  • Мобільна цифрова рентгенівська система SOLTUS 100, яка використовується в польових умовах, мобільними або амбулаторними підрозділами та у складі хірургічних комплексів при надзвичайних випадках та екстремальних ситуаціях.
  • УЗД апарат Simens P500 – портативний ультразвуковий сканер, який використовується для досліджень органів черевної порожнини, нирок, поверхневих органів і структур, серця і судин.

Довідково: Військовий госпіталь Національної гвардії України – це єдиний лікувальний заклад у Нацгвардії. Тут надають кваліфіковану медичну і консультативну допомогу військовослужбовцям, а також членам їхніх сімей, здійснюють госпітальну та гарнізонну військово-лікарську експертизу і проводять медичний огляд військовослужбовців.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook