Національно-патріотичне виховання: упродовж травня-червня понад 40 тис студентської та учнівської молоді відвідали музеї області

6 липня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент освіти і науки, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 липня, відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при Львівській обласній державній адміністрації.

У межах засідання присутніх проінформували про проведені заходи у напрямку національно-патріотичного виховання у травні-червні 2018 року.

Відтак, за словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослави Туркало 28 тисяч 700 осіб студентської та учнівської молоді відвідали музеї Львівщини у травні, ще 11 тисяч 719 – у червні.

Зазначимо, що за 6 місяців музеї відвідали понад 75 тисяч дітей, половина з яких - з Львівської області.

Окрім того, у районах Львівської області демонстрували фільми на військово-патріотичну тематику. Серед кінострічок, що найчастіше презентували – "Кіборги", "Крути", "Легіон", "Червоний", "Нескорений" про Романа Шухевича, "Кіндрат" про Василя Кіндрацького, презентації "ЗСУ. Шлях відродження", "Бій відлунав", "Українська революція", "Тризуб Нептуна" та інші.

До бібліотек Львівської області надійшло 650 інтерактивних ігор "Мандрівка Україною". У перспективі - інтерактивна гра "100 років Революції".

"Нещодавно в області відбувся конкурс "Найкращі книги Львівщини", переможцями якого стали 210 книг, з яких – 22 книги національно-патріотичного спрямування. Відтак, їх видадуть накладом 3000 тисячі примірників. Ці книги розповсюдять серед громадських організацій, творчих профспілок, по районах області тощо", - зазначив начальник відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації  Юрій Горун.

Окрім того, він також додав, за підсумками конкурсу підтримки регіонального кінематографу 9 з 12 стрічок – національно-патріотичного спрямування.

Також, у межах засідання відбулась презентація історико-стратегічної гри "Невідома війна 1918".  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook