Поки ми єдині - нас не подолати, - Ростислав Замлинський під час зустрічі з пластунами Луганщини

23 липня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У межах триденного візиту на Львівщину, сьогодні, 23 липня, пластуни з Луганської області зустрілися з першим заступником голови Львівської облдержадміністрації Ростиславом Замлинським.

 "Ми повинні більше розповідати одне одному, які  у нас є культурні, історичні та духовні надбання. У нас є дуже великі культурні традиції, а культура - це душа народу. Чим більше ми її пізнаємо, тим більше розуміємо, наскільки глибоким є наше коріння. Усі ми - це один великий український народ. Поки ми єдині - ми є неперевершеними і нас не подолати", - зазначив Ростислав Замлинський.

Зазначимо, що упродовж 22-24 липня юнаки і дівчата віком 11-18 років з НСОУ Пласт Станиці Сєвєродонецьк знайомитимуться з культурним і духовним життям Львівської області, зокрема, вивчатимуть культурну спадщину, відвідуючи екскурсії в музеях та галереях.

"Ми дуже раді, що у нас є така чудова співпраця з Львівською обласною державною адміністрацією. Із вашою областю у нас дуже тісні і давні стосунки, адже Пласт Сєвєродонецьку існує уже двадцять років, а привіз його В'ячеслав Чорновіл. І ми знаємо, що тут, на Львівщині, нам по-справжньому і завжди раді", - наголосила голова осередку НСОУ Пласт Станиці Сєвєродонецьк Неля Ковальчук.

Програма візиту передбачає інтенсивний та насичений план заходів, серед яких екскурсія популярним туристичним маршрутом «Золотої підкови Львівщини» (сюди входять Олеський, Підгорецький, Золочівський, а іноді ще й Свірзький та Старосільський замки). Також гості відвідають молодіжні простори Львова, зокрема Львівський обласний молодіжний центр, та спілкуватимуться з представниками молодіжних громадських організацій.

Окрім того, пластуни візьмуть участь в навчальних сесіях, тренінгах і семінарах за тематикою особистісного розвитку.

Організатор – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, Львівська округа Пласту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook