Сімейні фермери забезпечать додаткові доходи місцевим бюджетам

24 липня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Практична реалізація положень «сімейно-фермерського» закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств» (законопроект №6490-д від 18.05.2018) посилить фіскальний потенціал бюджетів сільських громад, вважають науковці Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» НААН. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Цей документ містить низку норм, які стимулюватимуть цивілізований розвиток високотоварних господарств населення та формування в Україні сімейного фермерства європейського типу – із незначним земельним банком, проте з високим рівнем валової продукції в розрахунку на гектар угідь.

Важливим стимулом для реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності на базі високотоварних господарств населення є передбачена законом можливість пільгового порядку справляння єдиного соціального внеску (ЄСВ) із членів новостворених сімейних фермерських господарств (СФГ) на базі фізичних осіб-підприємців (ФОП). Крім того, вже в 2019 році додаткове  надходження єдиного податку 4 групи до місцевих бюджетів може становити до 0,5 млрд грн.

Підтримка національного товаровиробника і сприяння розвитку сімейним фермерським господарствам є складовими державної політики розвитку сільських територій, що реалізуєтьcя на виконання програми економічних реформ України.    

Ключові слова:

доходифермери

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook