Львівщину представили на Міжнародній конференції «Жінки. Мир. Безпека»

14 вересня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

13-14 вересня у м. Відень (Республіка Австрія) відбувається Міжнародна конференція «Жінки. Мир. Безпека» в Центральній Азії, Південному Кавказі, Центральній та Східній Європі.

Участь у конференції взяла начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Уляна Дорош.

Конференція організована Глобальною мережею жінок-миротворок, ОБСЄ, Агенцію ООН-Жінки, Міністерством закордонних справ Австрії як Головуючого в ЄС за підтримки Агенції розвитку Австрії.

«В час, коли на Сході України триває збройний конфлікт, дуже важливо поширювати зв’язки з організаціями та спеціалістами, які готові та вміють працювати з його наслідками. Конференція дає можливість зайвий раз наголосити партнерам, що за чотири з половиною роки збройна агресія Російської Федерації не лише не послабилась, але і періодично посилюється, тому підтримка та допомога нам дуже потрібна», - зазначила Уляна Дорош.

Метою конференції організатори зазначили:

‒       Поширенння найкращих практик, стратегій та уроків, засвоєних з реалізації та впровадження Національних Планів Дій;

‒       Підтримка регіональної координації і визначення основних пріоритетних  цілей, які допоможуть збудувати фундамент для регіональної адвокаційної стратегії, яка б включала локальні, національні та міжнаціональні завдання у впровадженні Резолюції ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»;

‒       Запрошення найбільших спільнот з регіональних представництв ОБСЄ, ЄС і НАТО як можливих донорів для пріоритетизації впровадження «Жінки. Мир. Безпека» в регіонах і забезпечити, таким чином, вагому участь жінок у побудові миру і реформах сектору безпеки;

‒       Ініціювання дискусії та формулювання ключових повідомлень до 20-ої річниці Ради Безпеки ООН про підняття цілей «ЖМБ» в Центральній Азії, Південному Кавказі, Центральній та Східній Європі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook