Львівські майстри кульової стрільби – серед кращих на чемпіонаті України

25 вересня 2018р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

На Львівщині завершився відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, присвячений пам’яті видатного львівського тренера Анатолія Кукси. 

За результатами змагань переможцями та призерами стали серед інших представники Львівщини.

Срібним призером у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) став львів’янин Павло Коростильов. Разом з партнерами по команді Олександром Петрівим та Юрієм Колесніком, Павло став переможцем в командному заліку у цій вправі. Також Павло Коростильов виборов ще одну бронзову нагороду у цій пістолетній дисципліні - у команді-мікст разом зі своєю сестрою Юлією Коростильовою.

Серед жінок у цій дисципліні кращою серед львівських спортсменів стала Анастасія Колодяжна, в активі якої срібна нагорода. 

У вправі ГП-6 з пневматичної гвинтівки бронзову нагороду в особистому заліку виборов львів’янин Олександр Галкін. Команда у цій дисципліні в складі О.Галкіна, Я.Гудзий, А.Злонкевич посіла ІІ місце.

Владислава Коваль стала володаркою срібної нагороди у стрільбі з гвинтівки у вправі  ГП-6 серед жінок.

У вправах по рухомій мішені серед чоловіків не було рівних львів’янину Ігорю Кізимі, який зробив золотий дубль, здобувши перемогу в двох вправах ГП-11-а та ГП-12 у стрільбі з гвинтівки.
В командному заліку у цій дисципліні І.Кізима, А.Драчук та Л.Совчак двічі стали срібними призерами у вправах з гвинтівки у стрільбі по рухомій мішені.

Нагадаємо, організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України,  за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.
 

Ключові слова:

кульова стрільба

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook