Студенти Львівщини - чемпіони літньої Універсіади з кульової стрільби

9 Червня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У фінальних змаганнях XVI літної Універсіади України зі стрільби кульової студентська збірна Львівської області посіла перше загальнокомандне місце, набравши 1118 очок. Львів’яни майже вдвічі випередили срібних призерів змагань, – збірну Вінницької області з 673 очками. Бронзовим призером командного заліку стала команда Чернігівської області (200 очок).

Фінал Універсіади з кульової стрільби відбувався у Львові упродовж п’яти днів. Змагатись за перемогу у XVI літній Універсіаді України до Львова приїхали збірні команди семи областей та Києва, які представляли 13 закладів вищої освіти. Спортсмени визначали кращих у пострілах з пневматичної зброї (пістолет та гвинтівка) на дистанції 10 метрів у вправах ПП-3, ГП-6, командні та мікст.

Перемогу у фіналі для Львівської області забезпечили вихованці 5 закладів вищої освіти:

Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського в складі Пакліковської Сніжани-Софії, Хмельницької Анни, Гуздого Святослава, Злонкевича Андрія-Олега, Замико Олега, Леуса Степана та Гротовицького Богдана;
Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у складі Шклярука Андрія та Сулик Марії;
Національного університету "Львівська політехніка" у складі Бас Віолети, Чернявської Юлії та Плескуна Руслана;
Львівського національного університету імені Івана Франка у складі Возняк Марії-Соломії, Нікуліна Данила та Березкова Нікіти;
Української академії друкарства, яку представляла Колодяжна Анастасія.

“Змагання Універсіади України з кульової стрільби стали першими серйозними студентськими спортивними стартами з 2013 року, - саме тоді відбулась попередня Універсіада України зі стрільби кульової. Символічно, що львів’яни усі ці роки підтримували спортивну форму у стрілецькій майстерності та впевнено здобули перемогу як тоді, так і зараз. Важливо звернути увагу на те, що ми маємо потенціал для подальшого зростання, адже одразу 5 закладів вищої освіти області культивують кульову стрільбу та забезпечили участь своїх студентів у всеукраїнських змаганнях,” – зазначив голова оргкомітету змагань Анатолій Ігнатович.

XVI Універсіада України відбувалась в спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборону України. Організатором спортивного заходу стали: Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Спортивна студентська спілка України, департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

кульова стрільба

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook