Українська капела бандуристів Північної Америки імені Тараса Шевченка святкує 100-річчя

25 жовтня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 жовтня, у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбувся ювілейний концерт «З Україною в серці», присвячений 100-річчю Української капели бандуристів Північної Америки імені Тараса Шевченка.

Привітав колектив капели голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні направду особливий день – ми маємо честь вітати тут, у Львові, легендарну Українську капелу бандуристів. Ви своєю творчістю доносите  силу і багатогранність  української історії, зберігаєте ідентичність нашої культури через пісню, мову і пронесли її через довгі роки. Хочу, щоб ми всі пам’ятали, що ми можемо сьогодні насолодитись концертом величної сторічної капели, завдяки нашим захисникам, які на сході України боронять нашу незалежність», - наголосив Олег Синютка.

Окрам того, за високу професійну майстерність, багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського мистецтва та з нагоди
100-річчя від часу заснування Української капели бандуристів Північної Америки ім. Тараса Шевченка колективу капели оголосили Подяку голови облдержадміністрації.

Ключові слова:

100-річчябандуристи

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook