На Львівщині відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO»

20 листопада 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У четвер, 22 листопада, у виставковому Центрі «Південний ЕКСПО» розпочне свою роботу III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO». Про це сьогодні, 20 листопада розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА.

«Метою виставки є вкотре показати виробникам сільськогосподарської продукції, харчопереробної галузі нову техніку та технології, засоби, які є на ринку і використовуються в аграрному секторі. Також в межах виставки ми плануємо провести Міжнародну конференцію, яка присвячена 20-річчю Аграрної палати Львівської області. На конференцію запрошені делегації, які поділяться своїм досвідом існування аграрних палат у Франції, Польші, Німеччині. Також в межах першого дня запланований цікавий захід для виробників, які займаються овочівництвом. Вони зможуть ознайомитися із новими трендами, технологіями, які пропонуються в галузі овочівництва. На другий день плануємо провести круглий стіл на тему оптових ринків Європи, участь у якому візьмуть представники оптових ринків з різних областей України та закордону», - зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Виставка є україно-польською. Зокрема, цьогоріч свою продукцію запрезентують сільгоспвиробники із 15 областей України.

«Щодо польської частини експозиції, то тут буде представлена сільськогосподарська техніка та системи захисту рослин, міндобрива. Національна ж експозиція цього року вражає. Це понад 80 учасників з 15 регіонів України, які будуть широко представляти сільськогосподарську техніку різноманітного спрямування, а також велику кількість технологій щодо зберігання та тепличного господарства. Експозиція цьогорічної виставки буде відображати практично весь технологічний процес агровиробництва. Також буде потужна наукова програма. Це конференції, зустрічі та семінари, які відбуватимуться упродовж трьох днів. Щиро сподіваємось, що агропромислова виставка «Еuro АGRO» проросте у великий потужний майданчик, де українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення у сільському господарстві, ознайомитися із провідним досвідом наших європейських колег та новітніми технологіями від польських партнерів, взяти участь у дискусії щодо ситуації у сільському господарстві, а також обговорити питання виходу продукції національних виробників на європейські ринки», - розповів президент ПрАТ «Гал-Експо» Андрій Стегура.

Також в межах виставки порушать питання створення Асамблеї аграрних палат України  та відкриють ще одну сімейну молочну ферму.

«В другій частині Міжнародної конференції, яка присвячена 20-річчю створення Аграрної палати Львівської області, ми плануємо обговорити створення Асамблеї аграрних палат України. Впевнений, що ця подія набуде неабиякого відгуку в наших аграріїв, які почують, що ними реально хочуть опікуватися. Адже сьогодні в часі введення нового законодавства, яке вступає в силу з 1 січня 2019 року щодо паїв власників земель, це питання буде надзвичайно актуальним. Також в межах конференції на другий день в нас заплановані виїзди на наші господарства. Це три підприємства у Жовківському районі, в тому числі відкриття нової сімейної ферми», - розповів голова правління Львівської аграрної палати Ігор Вуйцик.

III Міжнародна агропромислова виставка «Еuro АGRO» триватиме до 24 листопада.
 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook