Мешканців Львівщини запрошують проголосувати за кращі роботи школярів в екоконкурсі
Мешканців Львівщини запрошують до участі в інтернет-голосуванні за роботи школярів в творчому конкурсі, який відбувається в рамках проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства». Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.
Голосування проводять в категоріях «малюнки», «плакати» та «презентації» екологічної тематики.
Переглянути малюнки, екоплакати та презентації на екологічну тематику та проголосувати за одну роботу з кожної категорії ( в кожній з трьох вікових груп) можна за посиланням у меню «Конкурс».
Проголосувати за роботи можна до кінця тижня.
Новини за темою
«30 знакових книжок часів Незалежності»: голосування
15 вересня 2021
Сьогодні стартувало онлайн-голосування на сайті проєкту «30 знакових книжок нашої Незалежності». Кожен українець може взяти участь у формуванні визначного списку до 15 жовтня цього року. Для цього потрібно обрати одну чи одразу 30 книжок зі 100 запропонованих на сайті. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують ТОП-30. «30 знакових книжок нашої Незалежності» дозволить зібрати ті історії, що фактично і є віддзеркаленням нашої незалежності. Це люди, події та переломні моменти, які мали безпосередній вплив на боротьбу за свободу і гучно заявили про Україну світові. Наша література сильна та самобутня. Як класична, так і сучасна, з новими формами та рішеннями, і з наслідуванням кращих традицій геніїв пера минулого. Впевнений, топ-30 книг, за які проголосують українці, буде дійсно виключним», ‒ зауважив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України. Довгий список ТОП-100 знакових книжок було сформовано ще влітку. Над ним працювало широке коло консультантів, а також група експертів: літературознавців, менеджерів літературних проєктів, письменників, перекладачів. Це книги, що викликали суспільний резонанс, висвітлювали важливі історичні періоди чи події, сприяли розумінню історії України без цензури і фальшувань, повертали забутих чи силоміць вилучених із суспільного дискурсу персоналій, сприяли створенню національної ідентичності і становленню Незалежності нашої держави. Цей проєкт Міністерство культури та інформаційної політики та Український інститут книги започаткували з нагоди відзначення тридцятиріччя Незалежності України. Він покликаний створити унікальний перелік видань, що вплинули на формування та розвиток країни, її громадян, іміджу держави. «Цим проєктом ми прагнемо нагадати про визначні книжки й про важливість читання як складової націєтворення. За тридцять років Незалежності українське книговидання зі справи пасіонаріїв перетворилось на цілком самостійну галузь. Наш проєкт ‒ це і можливість нагадати про тих, хто робив українську книжку видимою й самостійною, якісною й по-справжньому важливою. Сподіваємось, що якомога широка аудиторія українців долучиться до голосування, щоб разом ми обрали знакові книжки й оживили найвизначніші культурні надбання часів Незалежності», ‒ розповіла Олександра Коваль, директорка Українського інституту книги.
Результати голосування за новий склад Громадської ради оновили
18 травня 2021
На засіданні ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради 17 травня підбили підсумки голосування за кандидатів до Громадської ради. Голосування відбувалося з 12 по 15 травня 2021 року на платформі «Election runner». Представники департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації зазначили, що участь у голосуванні взяли 127 осіб зі 133 кандидатів. Зокрема, програмою «Election runner» були проаналізовані та визначені 9 бюлетенів, які пов‘язані між собою «відбитком пальця на пристрої». Відтак, на засіданні ініціативної групи було прийняте рішення про відхилення 9 бюлетенів та оновлено результати голосування, з якими можна ознайомитись за посиланням.
На Львівщині двоє кандидатів у депутати набрали однакову кількість голосів: повторне голосування відбудеться 22 листопада
10 листопада 2020
Великолюбінська селищна територіальна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 22 листопада, повторне голосування з виборів депутатів Великолюбінської селищної ради у багатомандатному виборчому окрузі №6 на перших виборах депутатів Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів. За її словами, до виборчого бюлетеня для повторного голосування буде включено Ольгу Боднар (1986 р.н., медична сестра КНП "4-а міська клінічна лікарня" м.Львів, мешканка с.Піски Львівського району) і Володимира Стефанишина (1988 р.н., фізичний терапевт ФОП, мешканець с.Чуловичі Львівського району). На перших виборах депутатів Великолюбінської селищної ради 25 жовтня у згаданому виборчому окрузі вони розділили між собою третє, прохідне, місце, набравши однакову кількість голосів виборців - по 81. Відтак, 22 листопада, між їхніми кандидатурами в цьому окрузі відбудеться повторне голосування. Обоє кандидатів є висуванцями однієї політичної партії. Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина».
Мешканців області закликають проголосувати за проекти конкурсу "Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області"
26 серпня 2020
У 2020 році Львівська обласна державна адміністрація ініціювала проведення пілотного конкурсу "Всеукраїнський громадський бюджет Львівської області", на який з державного бюджету виділено 2,35 млн грн. Основна ідея конкурсу – відкрите голосування мешканців області за проєкти, подані самими ж мешканцями. За результатами подання заявок на Конкурс 17 проєктів пройшли до наступного етапу - голосування. Це проєкти у напрямі «Конкурентоспроможна економіка» та «Туристична привабливість» з інноваційним, соціальним та екологічним характером. Серед авторів є представники активної громадськості, які своїми цікавими та неординарними проєктами хочуть покращити обличчя Львівщини. Переможця Конкурсу визначать мешканці Львівської області шляхом електронного голосування, яке триватиме 26 серпня - 4 вересня. Мешканці регіону, що досягли 16-річного віку, матимуть можливість проголосувати на онлайн-платформі Конкурсу або ж у мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), що візьмуть участь у голосуванні. Для того, щоб проголосувати, необхідно мати зареєстроване місце проживання у межах Львівській області. Підтримайте ініціативу – проголосуйте за проєкт, який, на Вашу думку, буде найкориснішими для Львівщини. Ваш голос – вирішальний! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАНІ ПРОЄКТИ №3. Історично-пізнавальний еко-тур містами: Трускавець, Дрогобич, Борислав №4. Під відкритим небом" - проєкт з облаштування мотузкового парку та кінотеатру під відкритим небом №5. Моніторинг лісів Львівщини та покращення їх біологічної стійкості №6. Мандрівний учбовий розвитковий хаб «МУРАХА» №7. Закупівля плавальних засобів для відпочинку на муніципальному озері курорту Моршин №9. Покращення транспортної доступності відвідувачів з м. Львова до ведмежого притулку «Домажир» №10. Мобільна інноваційна лабораторія «Tech LabInno” №11. Музей Яворівської традиційної іграшки №12. Розвиток велотуризму у Львівській області №13. Створення туристичної локації в м. Новий Розділ №14. Підвищення рівня туристичної привабливості на території Зимноводівської сільської ради №15. Закупівля професійного обладнання для пральні у КНП "Жидачівська ЦРЛ" №17. Туризм без(за)кордонів: створення інфраструктури туристичного кластера «Львівське Опілля» №18. Закупівля обладнання для створення digital-простору з ефектом іммерсивного занурення в “Соколі” №19. Створення туристично інформаційного центру "Славсько" №20. Підвищення впізнаваності та туристичної привабливості дрібних с/г виробників Львівщини №21. Соціальне підприємство "Працетерапія"
Мін’юст інформує про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення під час проведення голосування
16 квітня 2019
Повторне голосування відбудеться 21 квітня. Відтак, кожний свідомий громадянин має прийти на виборчу дільницю та зробити свій вільний вибір. Для того, щоб не допустити будь-яких незаконних маніпуляцій у день голосування на виборчих дільницях, варто знати про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення. Якщо ви стали свідком нижчезазначених правопорушень, негайно звертайтеся до голови відповідної виборчої комісії, офіційних спостерігачів та поліції! Порушення Відповідальність (видпокарання) видача виборчого бюлетеня для голосування особі без документа, який підтверджує громадянство України; демонстрація заповненого виборчого бюлетеня стороннім особам; винесення виборчого бюлетеня за межі виборчої дільниці; фото-, відео зйомка заповнених виборчих бюлетенів; голосування більш ніж один раз; отримання виборчого бюлетеня від іншої особи, крім уповноваженого члена комісії, який видає виборчий бюлетень. штраф від 1700 до 5100 грн; виправні роботи строком до 2 років або обмеження волі до 3 років. прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем коштів, іншого майна, переваг, пільг, нематеріальних активів за вчинення чи невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією свого виборчого права або права голосу; передача виборчого бюлетеня сторонній особі; пропозиція,обіцянка, надання виборцю коштів, іншого майна, переваг, пільг, нематеріальних активів за вчинення або невчинення будь-яких дій пов’язаних безпосередньою реалізацією права голосу. штраф від 1700 до 5100 грн; виправні роботи строком до 2 років або обмеження волі до 2 років. обмеження волі до 3 років або позбавлення волі до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 1 до 3 років; пошкодження виборчих скриньок. позбавленняволі від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 1 до 3 років. Додаткову корисну інформацію Ви можете знайти за посиланнями: Інформація про вибори Президента України: www.cvk. gov.ua/vp_2019/ Державний реєстр виборців: www.drv.gov.ua Веб-сайт проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»: www.pravo.minjust.gov.ua Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями? Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.
До уваги виборців: особливості голосування не за місцем реєстрації
11 квітня 2019
21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України. Про деякі особливості, що стосуються голосування не за місцем реєстрації інформує Міністерство юстиції України. Як змінити місце голосування під час повторного голосування? Для того щоб повторно проголосувати на чергових виборах президента України не за місцем реєстрації — необхідно пройти попередню процедуру зміни місця голосування. Через органи ведення Державного реєстру виборців до 15 квітня (включно) ви можете: - Подати заяву про зміну місця голосування, якщо бажаєте голосувати не за місцем реєстрації або належите до внутрішньо переміщених осіб. - Внести або змінити інформацію щодо себе у списку виборців. Що робити, якщо пропущені строки? У випадку, коли особа, яка бажає голосувати не внесла зміни щодо себе через органи ведення Державного реєстру виборців, вона має право до 18 квітня (включно) звернутись з адміністративним позовом про уточнення списку виборців. Звертатись необхідно до місцевого суду загальної юрисдикції за місце знаходженням виборчої дільниці, на якій збираєтесь голосувати. У таких випадках судовий збір не сплачується. Рішення суду про внесення змін до списку виборців не пізніше як за 5 днів до дня голосування подається виборцем до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців або до відповідної дільничної виборчої комісії для негайного направлення до такого органу, а пізніше цього строку - до дільничної виборчої комісії. Які документи потрібні для зміни місця голосування? - Паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або картки) чи тимчасове посвідчення громадянина України; - Посвідчення військовослужбовця/військовий квиток (для військовослужбовців строкової служби); - Документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування: довідка з місця навчання; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла тощо. Виборцям, адреса реєстрації яких знаходиться на території тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях і Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, не потрібно подавати документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування. Що потрібно зробити у день повторного голосування на виборах 21 квітня? 1. Взяти один із документів: Документи, які можуть бути використані на звичайних та спеціальних виборчих дільницях: - паспорт громадянина України; - військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби); - тимчасове посвідчення громадянина України. Документ, який може бути використаний на закордонних виборчих дільницях, а також на спеціальних виборчих дільницях, утворених на суднах, що перебувають у плаванні під Державним Прапором України, та на полярній станції України: - паспорт громадянина України для виїзду за кордон; - дипломатичний паспорт; - службовий паспорт. В разі зміни місця голосування - посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування виборця. 2. Отримати виборчий бюлетень та поставити свій підпис про його отримання: - у списку виборців; - на визначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня. 3. Заповнити виборчий бюлетень особисто в кабіні (кімнаті) для таємного голосування. 4. Опустити виборчий бюлетень у виборчу скриньку у спосіб, який забезпечує таємницю голосування. Що вважається порушенням під час проведення голосування? - видача виборчого бюлетеня для голосування особі без документа, який підтверджує громадянство України; - демонстрація заповненого виборчого бюлетеня стороннім особам; - наявність сторонніх осіб у кабіні для таємного голосування; - винесення виборчого бюлетеня за межі виборчої дільниці; - фото -, відеозйомка заповнених виборчих бюлетенів; - голосування більш ніж один раз; - отримання виборчого бюлетеня від іншої особи, крім уповноваженого члена комісії, який видає виборчий бюлетень. Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах? Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» особи, винні в порушенні законодавства про вибори Президента України, притягаються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому законом. Якщо ви стали свідком порушення під час проведення голосування, обов’язково звертайтеся до голови відповідної виборчої комісії, офіційних спостерігачів та поліції! Додаткову корисну інформацію Ви можете знайти за посиланнями: Інформація про вибори Президента України: www.cvk. gov.ua/vp_2019/ Державний реєстр виборців: www.drv.gov.ua Веб-сайт проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: pravo.minjust.gov.ua. Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями? Якщо у вас залишились питання з цього приводу, телефонуйте до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.