Державна служба зайнятості на Львівщині підбила підсумки діяльності у 2018-му році

14 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 січня, відбулась розширена нарада Державної служби зайнятості "Про підсумки роботи Державної служби зайнятості за 2018 рік та визначення пріоритетних завдань діяльності у 2019 році".

Участь у нараді взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.

«Не випадково така нарада сьогодні відбувається на теренах Львівської області, адже Львівщина є передовою в Україні. У першу чергу необхідно відмітити те, що за декілька останніх років в області спостерігається приріст промислового виробництва, сільського господарства, надходження прямих іноземних та внутрішніх інвестицій, що зумовлює створення нових робочих місць, а відтак – додаткової потреби у кадрах. У цьому контексті служба зайнятості відіграє провідну роль. 2018 рік продемонстрував нам те, що є відповідні успіхи. У нас збільшилась кількість економічно  активного населення, а це – понад мільйон шістдесят тисяч. Збільшилась також і кількість тих людей, які отримали роботу завдяки діяльності служби зайнятості. Служба зайнятості сьогодні діє на випередження, спілкується та координує свою роботу з бізнесом. Таким чином оцінюючи ситуацію на перспективу у контексті тих професій і кількості кадрів, які будуть необхідні у галузі економіки у майбутньому», - розповів Роман Филипів.

Також заступник голови облдержадміністрації закцентував увагу на загрозах тіньового працевлаштування, важливості професійного навчання для збалансування попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці не лише області, але всієї країни.

«Ми повинні переконати наш бізнес і наше населення у тому, що задля забезпечення розвитку та розвитку нашої держави, ми повинні сплачувати податки. Люди повинні зрозуміти просту істину – найкраще працювати на рідній землі», - додав Роман Филипів.

У межах наради в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко зазначив, що завдяки проактивній політиці щодо впровадження інновацій, служба стала працювати як активний гравець на ринку праці.

 "Ми змогли збільшити торік на 10% кількість працевлаштованих у пошуковий період, а відтак - зекономити значні кошти на виплату допомоги з безробіття", - зазначив  Валерій Ярошенко.

У межах наради увагу зосередили на питаннях створення нових робочих місць, реалізації проектів, які спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив.

Як приклад - Проект "Рука допомоги", де Львівська область досягнула кращих показників. Зазначимо, що Проект надав понад 20 мільйонів гривень поворотної фінансової допомоги безробітним малозабезпеченим та внутрішньо переміщеним українцям на відкриття бізнесу, а також підприємцям на створення нових робочих місць. Загальна сума фінансової допомоги, що була надана (або надійде найближчим часом) підприємцям-початківцям, склала 13,5 млн гривень. Найбільше підприємців з’явилось у Львівській області - 115 людей.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook