На площі Ринок відбувся загальноміський Чин освячення води

19 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні,19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок традиційно відбувся щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

У спільній молитві та колядуванні взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка та перший заступник голови Ростислав Замлинський, а також мешканці та гості Львівщини.

«Кожен сьогодні звертає свою молитву до Господа. Хтось за тих наших воїнів, які за тисячу кілометрів боронять наш спокій, хтось за рідних, яких життя змусило бути далеко від рідної домівки, хтось за хворих чи немічних. Але всі ми сьогодні зійшлися також помолитись за нашу державу. Тільки в сильній державі можуть бути сильні люди. Тільки сильною державою завжди пишається народ. Тільки в сильній державі ми можемо мати своє військо, свою церкву та свою мову. Мусимо просити в Господа про єднання. Нехай Господь цією йорданською водою дарує нашому народу добробут, єдність та здоровя», - зазначив Олег Синютка.

Розпочалися урочистості колядками від львівських хорів «Орфей» та "Жайвір", опісля чого відбувся загальноміський екуменічний Чин освячення води. Цього року Чин очолив Високопреосвященний владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський Православної Церкви України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook