Торік в області оздоровили майже 3500 дітей пільгових категорій
У 2018 році за рахунок коштів державного та обласного бюджету в області оздоровили майже 3500 дітей пільгових категорій.
Про це повідомила сьогодні директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.
“1528 дітей відвідали дитячі центри “Артек” та “Молода Гвардія” і ще 1971 дитина побувала на узбережжі Чорного моря. Це діти пільгових категорій, багатодітних сімей, які мають інвалідність, перебувають на диспансерному а також обдаровані діти” , - зазначила Наталія Кузяк.
Зокрема Наталія Кузяк зазначила, що цьогоріч внесли зміни у перелік пільгових категорій, які матимуть право на оздоровлення.
“До таких пільгових категорій належатимуть діти батьки яких мають І або ІІ групу інвалідності, діти журналістів, які загинули під час виконання професійних обов’язків”, - додала Наталія Кузяк.
Окремо Наталія Кузяк наголосила, торік оздоровили понад 650 дітей учасників АТО ( ООС).
Новини за темою
«Наше завдання максимально охопити дітей, які потребують особливої соціальної уваги, області відпочинком», - Віталій Загайний
28 жовтня 2021
Сьогодні, 28 жовтня, відбувся Всеукраїнський селектор щодо підсумків оздоровчої кампанії влітку 2021 року. Львівщина долучилась онлайн. Зокрема розглянули питання кількості дітей, яку вдалось охопити оздоровленням, організації належного харчування в дитячих таборах, безпеки, зокрема пожежної, в закладах оздоровлення. Проговорили й роботу таборів в час пандемії, організації належних епідемічних заходів. Зазначимо, що цьогоріч за кошти обласного бюджету 1889 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, отримали путівки до закладів оздоровлення та відпочинку. З них: 960 путівок в заклади на території області (оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля» (с. Комарів, Червоноградський район), оздоровчий табір для дітей та підлітків «Дружба» (с. Свірж, Львівський район), дитячий літньо-оздоровчий табір «Динамо» (смт Славське, Стрийський район), 809 путівок на узбережжі Чорного моря (оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (с. Рибаківка Миколаївська область), дитячий оздоровчий табір «АІСТ» (с. Приморське, Одеська область), дитячий заклад санаторного типу «ТАВРІЯ (м. Скадовсь, Херсонська область). Також у липні за підтримки Почесного консульства України в Хорватії відбувся виїзд на відпочинок 89 дітей учасників АТО (ООС) до Хорватії. Загалом же упродовж літньої оздоровчої кампанії за кошти обласного та місцевих бюджетів послугами оздоровлення та відпочинку охопили 5213 дітей на загальну суму 27,6 млн грн. Окрім того, за кошти держаного бюджету понад 800 дітей оздоровились у дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія». Віталій Загайний обговорив із представниками профільних департаментів ЛОДА, та дотичних структур хід з цьогорічної кампанії оздоровлення та плани на наступний рік. В тому числі, можливість відновлення у 2022 році роботи літніх пришкільних таборів. «Нашим першочерговим завданням є охопити оздоровленням максимально можливу кількість дітей, які потребують соціальної підтримки. Йдеться, як про фінансування з обласного та місцевого бюджетів, так і про путівки на відпочинок із державного. У випадку ж коли батьки не можуть покрити різницю вартості, маємо напрацювати механізм, щоб усі діти, які мають право на відпочинок, його отримали. Надзвичайно важливими є й умови в яких діти відпочиватимуть. Всі ці пункти мають бути належно пропрацьовані»,- зазначив він.
Цього року в області працюватимуть 10 стаціонарних оздоровчих таборів
30 Червня 2021
У 2021 році послуги з оздоровлення та відпочинку дітей планують надавати 10 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Про це розповіли під час брифінгу сьогодні, 30 червня. «Загалом в області планують діяльність 10 стаціонарних позаміських таборів оздоровлення та відпочинку. На сьогодні відкрився заклад «Ровесник» у Червоноградському районі. Решта закладів – на стадії перевірки Держпродспоживслужбою, ДСНС, Держпраці та комісіями райдержадміністрацій. Без таких дозвільних документів заклади не зможуть почати свою роботу та приймати дітей. Заклади планують розпочати роботу упродовж наступних 2 тижнів», - начальник відділу сімейної політики управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Немчук. «Відповідного до рішення голови облдержадміністрації, при кожному ОТГ чи райдержадміністрації, на території яких є табори, створені оперативні штаби та робочі групи. Загалом цього року планувалась робота 14 таборів – стаціонарних, таборів із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів і один наметовий табір на тарбазі «Карпати». На сьогодні Держпродспоживслужба обстежила 11 закладів. Виявлено деякі недоліки, які усунули або усувають», - поінформував Ростистислав Валовий, головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. «У нас на обліку на сьогодні 11 закладів оздоровлення та відпочинку дітей. У червні ми провели одну планову та одну позапланову перевірки – «Динамо» у Славську і «Зірниця» у Лісовичах Стрийського району. Там виявлено ряд порушень, притягнуто до адмінвідповідальності керівників та дано термін на усунення цих порушень. Решту закладів перевірятимуть до 12 липня», - зазначив головний інспектор відділу безпеки ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Юренц. Зазначимо, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» дитячі заклади оздоровлення та відпочинку повинні бути внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей (rstmo.ioc.gov.ua). Батькам рекомендується при виборі закладу оздоровлення та відпочинок дітей внесений до Державного реєстру. Додатково повідомляємо, в обласному бюджеті на 2021 рік передбачено – 12,5 млн. грн та заплановано придбати 1570 путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області та узбережжі Чорного моря. Крім того, понад 15 млн. грн передбачено в бюджетах територіальних громад. Ці кошти будуть спрямовано на діяльність дитячих закладів та закупівлю путівок. Також, після завершення навчання в закладах освіти планується відкриття 77 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти.
Школярі зі Львівщини вирушили на літній відпочинок до моря
22 Червня 2021
Сьогодні, 22 червня, розпочалась V зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса). На відпочинок у стилі «Творче літо» поїхали 76 дітей з Львівщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У дитячому центрі школярі оздоровлюватимуться 21 день - зміна триватиме з 22 червня по 12 липня. У межах зміни відбудеться фінал XIV Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули у «Світі талантів», де понад 300 учасників з різних куточків країни братимуть участь у концерті, майстер-класах, конкурсах тощо. Крім того, на дітей чекають цікаві заходи до Міжнародного олімпійського дня, Дня винахідника, Дня молоді. 23 червня розпочнеться тематична зміна «Артек єднає Україну» в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ), куди на відпочинок поїдуть ще 57 школярів з області. Діти візьмуть участь у святкових заходах до 96-річниці «Артеку», відбудеться чимало фестивалей, флешмобів, а також розпочнеться сезон походів. Нагадуємо, за рахунок коштів державного бюджету до вищезазначених дитячих центрів направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки віком від 7 до 18 років. Також розпочинається літнє оздоровлення школярів Львівщини за кошти обласного бюджету. Один із перших виїздів - на узбережжя Чорного моря в Оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (с. Рибаківка, Миколаївська область). Зміна триватиме з 23.06 по 6.07. У департаменті соціального захисту населення нагадують: цьогоріч в обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачено 12,5 млн грн. Зокрема, заплановано придбати 1570 путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області та узбережжі Чорного моря. Крім того, понад 15 млн грн передбачено в бюджетах територіальних громад.
Для дітей пільгових категорій організували пізнавальну екскурсію
9 Червня 2021
Сьогодні за сприяння Благодійної організації «БФ Уляни Кузик», Громадської ради «Львівліс», служби у справах дітей та управління транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації для дітей підоблікових категорій Львівщини організували пізнавальну екскурсію. Заходи приурочили до Дня захисту дітей. До подорожі долучилось понад двадцять дітей. Вони, зокрема, завітали у смт Брюховичі на Державне Підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Тут діти ознайомились з основними виробничими процесами, пов’язаними із лісогосподарською діяльністю, відвідали високотехнологічний завод з перероблення лісонасіннєвої сировини та довготривалого зберігання лісового насіння, а також музей лісу та поспілкувались з працівниками лісового господарства. На завершення діти вирушили на святковий обід у соціальне кафе «Базилік».
Львівщина готується до літнього оздоровлення та відпочинку дітей
27 травня 2021
Львівщина долучилась до роботи Всеукраїнської селекторної наради щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році. Під час селектору обговорили перспективи проведення оздоровлення в умовах карантину. Як зазначив під час наради директор департаменту соціального захисту населення Віктор Степанюк, у 2021 році послуги з оздоровлення та відпочинку дітей планують надавати 11 стаціонарних дитячих закладів. «В обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачено 12,5 млн грн. Зокрема, заплановано придбати 1570 путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області та узбережжі Чорного моря. Крім того, понад 15 млн грн передбачено в бюджетах територіальних громад. Ці кошти будуть спрямовані на діяльність дитячих закладів та закупівлю путівок», - поінформував Віктор Степанюк. Після завершення навчального року заплановано відкриття 77 таборів із денним перебуванням на базі закладів освіти. Під час селектору обговорили питання покращення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку. Крім того, порушили питання посилення контролю за безпекою дітей упродовж оздоровчого сезону.
Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровляться в дитячих центрах
21 травня 2021
На Львівщині розпочали підбір дітей на IV зміни до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця), які розпочнуться 30 та 31 травня та триватимуть 21 день. У департаменті соціального захисту населення відбулась Zoom-нарада з територіальними громадами щодо оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в цих закладах. За словами директора департаменту Віктора Степанюка, путівки в «Артек» та «Молоду гвардію» на IV зміну, придбані за рахунок коштів державного бюджету, надаються безоплатно, із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) за визначеним Міністерством соціальної політики України Положенням. Отже: - Батьківська доплата за путівку в ДПУ «МДЦ Артек» із частковою оплатою у розмірі 20 відсотків вартості складає 2 719,92 грн.; в ДПУ «УДЦ Молода гвардія» - 2 533,36 грн. - Батьківська доплата за путівку в ДПУ «МДЦ Артек» із частковою оплатою у розмірі 30 відсотків вартості складає 4 079,88 грн.; в ДПУ «УДЦ Молода гвардія» - 3 800,03 грн. - Батьківська доплата за путівку в ДПУ «МДЦ Артек» із частковою оплатою у розмірі 50 відсотків вартості складає 6 799,80 грн.; в ДПУ «УДЦ Молода гвардія» - 6 333,39 грн. У департаменті зауважили, що дитина, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, яка має право на отримання безоплатної путівки або путівки з частковою оплатою у розмірі 20 чи 30 відсотків вартості, у разі відсутності відповідної путівки може отримати путівку з меншою частковою оплатою вартості, яку може запропонувати структурний підрозділ відповідальний за оздоровлення та відпочинок дітей, за згодою батьків (осіб, які їх замінюють). Під час наради Віктор Степанюк наголосив, що кожна громада повинна відповідально організувати підбір дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок у вищезазначених дитячих центрах. Для роз’яснень щодо порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» необхідно звертатися до департаменту соціального захисту населення за тел. (032)255-47-96.
Школярі з Львівщини відпочивають та оздоровлюються в «Артеку»
11 травня 2021
На оздоровлення та відпочинок у Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ) скерували 86 дітей з Львівської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 8 травня у Центрі розпочалася ІІІ зміна під назвою «Академмістечко Артек», яка триватиме три тижні. На школярів чекає унікальний ігровий простір, що поєднує освіту, науку і креативність - квест-перфоменс «НавколоОсвітня подорож»; конкурс інформаційних промов «Нова українська школа»; освітні стартапи «Діджиталізація освітнього середовища» тощо. У центрі уваги учасників зміни - обговорення шляхів формування нової української школи, неформальна освіта та освітні технології майбутнього. Нагадаємо, під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктрора Степанюка відбулась онлайн-нарада з територіальними громадами. Він наголосив на тому, що кожна громада має відповідально підходити до підбору дітей, які мають право на оздоровлення та відпочинок в УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек» за рахунок державних коштів.
Майже сотня дітей з Львівщини оздоровляться в Одесі
7 травня 2021
99 дітей з Львівщини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, поїхали на відпочинок в УДЦ «Молода гвардія» до м. Одеса. Сьогодні, 7 травня, у Центрі розпочалась ІІІ тематична зміна «Життя у стилі Еко». Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення. Відтак, за рахунок коштів державного бюджету до дитячих центрів направляються діти віком від 7 до 18 років. У дитячому центрі школярі оздоровлюватимуться 21 день. Зміна присвячена екологічному вихованню дітей, підвищенню рівня їх обізнаності у питаннях екокультури тощо. У програмі також - квести, креативні тренінги, творчі заняття, захоплююча концертна програма. Як нагадали у департаменті, на першу зимову зміну в «Молоду гвардію» з Львівської області скерували 22 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
На Львівщині зросло фінансування програм оздоровлення і реабілітації вояків АТО/ООС
15 квітня 2021
У Львівській області діє одразу декілька програм, які дозволяють ветеранам, військовослужбовцям ООС/АТО пройти реабілітацію або ж оздоровлення у санаторно-курортних закладах Львівщини. Це державні – санаторно-курортного лікування й психологічної реабілітації, а також обласна програма – призначена для коротких поїздок із сім’єю на вихідні. Програми діють уже не перший рік. Але у 2021-му розширився перелік категорій осіб, які можуть скористатися послугами. Це дружини учасників бойових дій (психологічна реабілітація) і члени сімей загиблих (санаторно-курортне лікування або психологічна реабілітація). Як зауважує Віталій Загайний, заступник голови Львівської облдержадміністрації, порівняно з попереднім роком зросло і фінансування за всіма трьома програмами, найбільше - на 1,25 млн грн – санаторно-курортне лікування. «Загальна сума, передбачена на санаторно-курортне лікування – 8,8 млн грн, на психологічну реабілітацію – 4,8 млн грн, на сімейний відпочинок – 1,92 млн грн, – зауважує заступник голови Львівської ОДА. – Львівщина має добре розвинену санаторно-курортну мережу. Тут надають якісні послуги завдяки хорошій медичній базі. Важливо, що поруч із фізичним відновленням в околицях кожного з курортів є чимало активностей, тому попри медичну реабілітацію є можливість для цікавого, пізнавального дозвілля. Запрошую проходити відновлення і оздоровлення на Львівщині». У випадку із сімейним відпочинком передбачено до 1500 грн на особу, у межах 11 000 – 13 000 – на психологічну реабілітацію й 13 000 – 15 000 гривень – на санаторно-курортне лікування. Обрати санаторій для цієї мети можна протягом року і самостійно, але із врахуванням його спеціалізації. Психологічна реабілітація Категорії осіб, на яких поширюється: - учасники АТО (ООС) та їх дружини; - постраждалі учасники Революції Гідності та їх дружини; - учасники війни АТО (ООС) та їхні дружини; - особи з інвалідністю внаслідок війни та їх дружини; - члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО (ООС) та Революції Гідності. Гранична вартість путівки: Учасникам бойових дій, учасникам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих – 13 374 грн (в умовах стаціонару) Особам з інвалідністю внаслідок війни – 11 142 грн (в умовах стаціонару) Алгоритм надання послуги: 1. Заявник звертається до управління соціального захисту із заявою для проходження психологічної реабілітації та відповідним пакетом документів; 2. Заявник обирає надавача послуг для проходження психологічної реабілітації із запропонованого переліку (надавачі послуг попередньо реєструються в управлінні соціального захисту за умови наявності всіх необхідних документів); 3. Укладається тристоронній договір між заявником, управлінням соціального захисту та закладом; 4. Заявник проходить психологічну реабілітацію; 5. Орган соціального захисту перераховує кошти надавачу послуг. Санаторно-курортне лікування (21 день) Категорії осіб, на яких поширюється: звільнені/демобілізовані учасники АТО (ООС); постраждалі учасники Революції Гідності; учасники війни АТО (ООС); особи з інвалідністю внаслідок війни (які не отримують військової пенсії); члени сімей загиблих (померлих) учасників АТО (ООС), які не отримують військової пенсії, та члени сімей Героїв Небесної Сотні. Гранична вартість путівки: Учасникам бойових дій, учасникам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих – 15 015 грн Особам з інвалідністю внаслідок війни – 13 062 грн Алгоритм надання послуги: 1. На підставі рішення санаторно-курортної відбіркової комісії або лікарсько- консультаційної комісії заявник отримує в закладі охорони здоров’я медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о; 2. Заявник звертається в управління соціального захисту із заявою для санаторно-курортного лікування та відповідним пакетом документів; 3. Заявник стає на облік в управлінні соціального захисту для санаторно- курортного лікування; 4. Заявник обирає бажаний санаторій відповідного профілю лікування із запропонованого переліку; 5. Управління соціального захисту перевіряє заклад на відповідність встановленим вимогам; 6. Укладається тристоронній договір між заявником, органом соціального захисту та санаторієм; 7. Заявник проходить санаторно-курортне лікування; 8. Орган соціального захисту перераховує кошти санаторію. Сімейний відпочинок Категорії осіб, на яких поширюється: Учасники АТО/ООС, які отримали поранення або захворювання під час участі в АТО/ООС та члени їх сімей: дружина та діти віком до 18 років; Бійці-добровольці АТО (відповідно до рішення комісії ЛОР), проходили лікування в закладах охорони здоров'я від початку проведення АТО/ООС та члени їх сімей; Постраждалі учасники Революції Гідності та члени їх сімей: дружина та діти віком до 18 років; Батьки, діти яких загинули в зоні АТО/ООС або померли після повернення із зони АТО/ООС, батьки померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні; Дружини, чоловіки яких загинули в зоні АТО/ООС або померли після повернення із зони АТО/ООС, дружини померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні; Діти до віком до 18 років (до 23 років, якщо навчаються), батьки яких загинули в зоні АТО/ООС або померли після повернення із зони АТО/ООС, померлих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Граничний розмір компенсації: Не більше 1500 грн з розрахунку на кожного члена сім'ї за весь період Алгоритм надання послуги: 1. Звернутися із заявою та відповідним пакетом документів до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або проживання; 2. Обрати заклад відпочинку; 3. Укласти договір із замовником послуг для його подальшої передачі надавачеві послуг.
Cанаторно-курортні заклади Львівщини запрошують українців відновити здоров’я після коронавірусу
9 квітня 2021
Львівська ОДА скерувала листи до обласних державних адміністрацій інших регіонів України із закликом скеровувати своїх мешканців у санаторно-курортні заклади Львівщини на оздоровлення, насамперед після COVID-19. Адже цією недугою хворіли понад 1,8 мільйона українців. Голова Львівської ОДА Максим Козицький зауважує, що відповідні спеціальні постковідні програми реабілітації, оздоровлення, впровадили у себе загалом вже 16 санаторно-курортних закладів Львівщини. «Кількість тих, хто впроваджує у себе такі програми, постійно зростає, - наголошує Максим Козицький. – Запрошуємо приїжджати до санаторіїв для реабілітації й після інших захворювань, оперативних втручань, а також просто для підтримки власного здоров’я – особливо, якщо ви ще не бували в наших краях. Також на Львівщині можна поєднати оздоровлення із пізнавальними екскурсіями». Загалом для оздоровлення у Моршині, Трускавці й Східниці є можливість розмістити більш як 25 тис осіб. У цих населених пунктах працює 114 санаторно-курортних закладів. Значними є природні можливості, на яких базуються санаторії та курорти – 200 мінеральних джерел із водою 7 типів. Важливою ланкою в оздоровленні чи реабілітації є медики-спеціалісти, які можуть підібрати профіль для кожного індивідуально. Адже потреби оздоровлення після COVID-19 бувають дуже різними. Різні санаторії мають різні спеціалізації – зазвичай це відновлення після перенесених різного роду операцій, захворюваннях легень, ускладненій вагітності, цукровому діабеті, розладах, пов’язаних зі споживанням їжі, неорганічних розладах сну. Перелік усіх санаторно-курортних закладів, де можна оздоровитись після коронавірусу можна переглянути за посиланням.
Віталій Загайний: "Ми підтримуємо функціонування виключно ліцензованих навчальних закладів санаторного типу"
1 квітня 2021
Санаторна школа для дітей з хронічними захворюваннями органів травлення у Бориславі – чи не єдиний в Україні заклад, спрямований на відновлення здоров’я дитини з урахуванням навчального навантаження. Сьогодні, 1 квітня, у межах робочої поїздки школу відвідав заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний. «У цій школі діти отримують лікувальну послугу. Це та послуга, яке є затребуваною і безальтернативною, адже жодна інша школа в Україні її не надає. На території діє бювет – діти лікуються мінеральними водами, які є тільки тут, у цьому регіоні, - наголосив Віталій Загайний. - Тут навчаються та оздоровлюються діти з хронічними захворюваннями органів травлення. Важливо, що школа має медичну ліцензію, тут працюють медики, які, за потреби, надають учням допомогу відповідно до свого профілю. Ми підтримуємо функціонування навчальних закладів санаторного типу, виключно, якщо вони є ліцензованими. Це довготривалий і трудомісткий процес – зібрати разом педагогів, лікарів, матеріальну базу». Навчання та оздоровлення учнів у навчальному закладі санаторного типу безкоштовне. У школі навчаються діти не лише з Львівської області, за словами директора, велика частина учнів – з інших регіонів України. «Тут перебувають діти, які потребують тривалого лікування. Одночасно можуть навчатись 250 дітей. Ми приймали і продовжуємо приймати на навчання дітей із 16 областей. У нас постійна плинність учнів, тому що ми практикуємо семестрове навчання. Тобто діти проживають тут, лікуються, навчаються переважно по 4 місяці – це термін, який дає лікувальний ефект. Іноді лікування триває рік», - розповіла директор школи Ольга Громик. Освітня діяльність здійснюється відповідно до типової освітньої програми, затвердженої Міністерством освіти і науки. Медична частина розміщена на першому поверсі спального корпусу. Тут, зокрема функціонують 2 кабінети лікаря, стоматолога, старшої медсестри – аптека, чергової медсестри цілодобового поста, озокерито-лікування, фізіотерапії, профщеплення, зондування, процедурний, клінічної лабораторії, масажні кабінети. В приміщенні школи є три кабінети лікувальної фізкультури, в будівлі харчоблоку – бювет мінеральних вод, де проводиться лікуваня мінеральними водами із бювету Трускавця та Східниці.
На Львівщині поступово відновлюється інформаційна кампанія з популяризації відпочинку та оздоровлення у закладах області
12 Червня 2020
Як розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака інформаційна кампанія включає промо проекти, комунікацію зі ЗМІ, туристичними компаніями, закладами розміщення та харчування, магазинами туристичного спорядження тощо. «Наше гасло: «Подорожуй Львівщиною – відкривай себе», і справді, Львівщина є унікальним краєм для туристів. Це культурна та природна спадщина, логістика, сервіси HORECA, галицька гостинність. І сьогодні у зв’язку із карантином перед туристичною галуззю постали нові виклики», - зазначила керівник управління. Відтак, інформаційна кампанія спрямована не лише на популяризацію регіону, а й має на меті конкретні цілі, серед яких відновлення туристичних потоків, завантаження закладів розміщення на 50 та більше відсотків, відновлення надходжень до місцевих бюджетів, впізнаваність бренду Львівщини та активність Львівщини як напрямку для подорожей у ЗМІ. З цією метою вже сьогодні триває робота над такими промоційними проектами як «Погнали Львівщиною», який презентує готові маршрути для самостійних подорожей областю, EVE8, який передбачає промоцію історико культурної спадщини через створення сучасного аудіо-візуального мистецтва. Також це робота над мобільним додатком для туризму та туристичним сайтом. «Вже у цей вівторок ми запрошуємо представників ЗМІ на брифінг щодо розроблених промовідео Львівщини як туристичного напрямку «Де мої туристи?». Обов’язково чекаємо усіх, обіцяємо, що буде цікаво», - розповіла Наталя Табака. Детальніше про подію за посиланням. За результатами інформаційної кампанії із промоції області можна стежити на офіційній сторінці Львівської ОДА та в соцмережах управління туризму та курортів ЛОДА у фейсбуці та інстаграмі. Зазначимо, що в області налічується 337 закладів колективного розміщення, доступно 33 тис місць в закладах з тимчасового розміщення, 1420 закладів ресторанного господарства – понад 86 тис посадочних місць. Курортні заклади області: санаторії, пансіонати, центри реабілітації і відновлення – 72, SPA & детокс-комплекси – 32.