Цього року в області працюватимуть 10 стаціонарних оздоровчих таборів

30 Червня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У 2021 році  послуги з оздоровлення та відпочинку дітей планують надавати 10 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Про це розповіли під час брифінгу сьогодні, 30 червня.

«Загалом в області планують діяльність 10 стаціонарних позаміських таборів оздоровлення та відпочинку. На сьогодні відкрився заклад «Ровесник» у Червоноградському районі. Решта закладів – на стадії перевірки Держпродспоживслужбою, ДСНС, Держпраці та комісіями райдержадміністрацій. Без таких дозвільних документів заклади не зможуть почати свою роботу та приймати дітей. Заклади планують розпочати роботу упродовж наступних 2 тижнів», - начальник відділу сімейної політики управління з питань сімейної політики та співпраці  з громадськими середовищами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Немчук.

«Відповідного до рішення голови облдержадміністрації, при кожному ОТГ чи райдержадміністрації, на території яких є табори, створені оперативні штаби та робочі групи. Загалом цього року планувалась робота 14 таборів – стаціонарних, таборів із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів і один наметовий табір на тарбазі «Карпати». На сьогодні Держпродспоживслужба обстежила 11 закладів. Виявлено деякі недоліки, які усунули або усувають», - поінформував Ростистислав Валовий, головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

«У нас на обліку на сьогодні 11 закладів оздоровлення та відпочинку дітей. У червні ми провели одну планову та одну позапланову перевірки – «Динамо» у Славську і «Зірниця» у Лісовичах Стрийського району. Там виявлено ряд порушень, притягнуто до адмінвідповідальності керівників та дано термін на усунення цих порушень. Решту закладів перевірятимуть до 12 липня», - зазначив головний інспектор відділу безпеки ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Юренц.

Зазначимо, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» дитячі заклади оздоровлення та відпочинку повинні бути внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей (rstmo.ioc.gov.ua).

Батькам рекомендується при виборі закладу оздоровлення та відпочинок дітей внесений до  Державного реєстру.

Додатково повідомляємо, в обласному бюджеті на 2021 рік передбачено – 12,5 млн. грн та заплановано придбати 1570 путівок до дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку на території області та узбережжі Чорного моря.

Крім того, понад 15 млн. грн передбачено в бюджетах територіальних громад. Ці кошти будуть спрямовано на діяльність дитячих закладів  та  закупівлю путівок.

Також, після завершення навчання в закладах освіти планується відкриття 77 таборів з денним перебуванням на базі закладів освіти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook