Учасників конкурсу молодіжних проектів запрошують до відкритого захисту
За рішенням конкурсної комісії від 7 лютого 2019 року, відкритий захист конкурсних пропозицій розпочнеться о 9.30 год 13 лютого 2019 року (середа) за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 12, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру.
До другого етапу конкурсу допущено 124 конкурсні пропозиції (Рішення № 3 від 07.02.19).
Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу.
Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі.
Нагадаємо, на відкритий захист учаснику відводиться до 3 хв на кожну конкурсну пропозицію. Презентація повинна містити назву, цільову аудиторію проекту, коротку програму проекту (заходу), очікувані результати та бюджет проекту.
Із протоколом засідання конкурсної комісії та рішеннями конкурсної комісії можна ознайомитись тут.
Контактна особа: 0685121268, Софія.
Новини за темою
На Золочівщині зафіксували 3 випадки сказу: як діяти, коли покусала тварина
21 лютого 2022
З початку року у Золочівському районі зафіксували три випадки сказу тварин, а саме у м. Буськ, с. Балучин та с. Задвір’я. Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, сказ - гостра контактна інфекційна хвороба, що входить в п’ятірку найнебезпечніших захворювань спільних для людини та тварини. Спричинюється нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком енцефаліту зі смертельним ураженням центральної нервової системи. Людям вірус сказу зазвичай передається при укусі заражених тварин, при чому у 99% випадків джерело інфікування – собаки (іноді - лисиці, коти, хом'яки та інші тварини). Розвиток сказу у людини можна попередити введенням вакцини людям та вакцинацією тварин. Інкубаційний період (період від потраплянням збудника до початку проявів хвороби) сказу зазвичай триває 1-3 місяці, але може варіюватися від 1 тижня до 1 року в залежності від різних факторів. Це означає, що симптоми хвороби можуть виникати протягом цього періоду з моменту укусу. Сказ завжди смертельний, однак правильна та своєчасна допомога до розвитку захворювання дає 100% шанс врятуватися. Вакцинація необхідна, якщо є підозра, що тварина може бути заражена збудником сказу (а це в кожному випадку укусу або потрапляння слини невакцинованої від сказу тварини на ділянки ушкодженої шкіри, де є порізи чи подряпини або ж на поверхню слизової оболонки). Антирабічні імуноглобуліни вводяться разом з вакциною проти сказу, якщо є підтвердження, що тварина заражена вірусом. Всі, хто отримав травму нанесену твариною з підозрою на сказ або ж підтвердженим сказом, мають право на безоплатну медичну допомогу. Препарати, які необхідні для цього, є в наявності. Пам’ятайте, що після укусу не треба чекати симптомів! Навіть якщо укус був не до крові, слина зараженої тварини могла потрапити на подряпини, а це - пряма загроза заразитися. - Негайно та ретельно промийте уражене місце великою кількістю води з милом. Ця проста процедура має важливе значення і може врятувати життя. - Дезінфікуйте рану антисептичним засобом на основі спирту чи йоду. - Зверніться до найближчого медзакладу. Якщо немає впевненості в тому, що тварина була здоровою, вам обов’язково мають зробити щеплення. - Якщо є можливість - зверніться до ветеринарної служби з твариною щодо якої у вас є підозра на хворобу - сказ, яка вас вкусила та провести дослідження цієї тварини. За можливості тварину треба помістити під карантин на 10 днів для нагляду. Профілактичне лікування можна перервати, якщо буде підтверджено, що тварина не заражена сказом. Якщо тварину неможливо знайти та протестувати, необхідно провести повний профілактичний курс профілактичних щеплень. - Завжди вакцинуйте від сказу домашніх тварин (собак та котів). - Зробіть профілактичне щеплення, якщо ваша робота пов’язана з ризиком зараження, зокрема, якщо ви працюєте ветеринаром, єгерем, лісником, у лабораторіях, які працюють з тваринами.
Стартує відкритий захист конкурсних пропозицій громадських організацій соціального спрямування
4 серпня 2020
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує про відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів). Йдеться про ГО осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, а також культурно-просвітницькі організації, які виконують соціальні функції. На реалізацію їхніх проєктів надаватимуть фінансову підтримку в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки у 2020 році. Захист відбудеться 7 серпня 2020 року з 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 312. Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції, затвердженого розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 21.05.2020 № 320/0/5-20. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном (032) 255-31-60, е-mail: dszn.plan@gmail.com .
Стартує відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми
9 Червня 2020
У четвер, 11 червня, з 15:20 год у департаменті соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації розроблених розпочнеться відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році. Конкурс проводять відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами). “На конкурс подали 26 конкурсних пропозицій від 15 інститутів громадянського суспільства та благодійних організацій. Відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту, другого етапу конкурсу, допущено усі 26 конкурсних пропозицій”, - наголосила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк. Місце проведення: 312 каб. департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації (вул. Митрополита Андрея, 10) Рішення конкурсної комісії за посиланням Також переглянути тут і тут.
Відбувся відкритий захист проєктів в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільств
28 лютого 2020
У четвер, 27 лютого, відбувся відкритий захист проєктів в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільств. На розгляд комісії представили 93 конкурсних пропозиції від 69 інститутів громадянського суспільства. Серед загальної кількості пропозицій 85 стосуються культурно-просвітницької діяльності, 6 проєктів скеровані на розвиток соціально-економічного середовища, 2 проєкти – щодо аналітичної діяльності та проведення соціологічних досліджень. Нагадуємо, що у 2020 році на підтримку проєктів ІГС на конкурсних засадах виділено з обласного бюджету 700 тис грн, максимальна сума для одного проєкту 40 тис грн.
27 лютого - відкритий захист проектів конкурсу для інститутів громадянського суспільства
20 лютого 2020
27 лютого о 10:00 год. відбудеться відкритий захист проєктів в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільства. Конкурс проводиться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2020 році відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами). Місце проведення: 412 каб. Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18). Інформуємо, збір проєктів на конкурс для інститутів громадянського суспільства відбувався з 13.01.2020 до 14.02.2020. На конкурс подано 94 проєкти від 70 інститутів громадянського суспільства. Відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту, другого етапу конкурсу, комісією допущено 93 проєкти. Конкурс проводиться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2020 році відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами). Нагадуємо, організатором конкурсу є департамент внутрішньої та інформаційної політики. Рішення конкурсної комісії за посиланням:.
До уваги громадян: у Львівській ОДА роз’яснили як захистити свій бізнес та право власності
13 серпня 2019
Про способи захисту та забезпечення безпеки ведення бізнесу та права власності, а також унеможливлення фактів рейдерства та належного реагування на них говорили сьогодні, 13 серпня, під час брифінгу у Львівській ОДА. «Питання захисту бізнесу, недопущення рейдерства є надзвичайно актуальними. Про що свідчить і той факт, що нещодавно вийшов указ Президента України про протидію рейдерству і про ті кроки, які необхідно зробити законодавчо для того, щоб ведення бізнесу на території України було більш безпечним для підприємців та унеможливлення рейдерських захоплень», - зазначила т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова. Як розповіла заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор важливо розуміти, що не кожен конфлікт є рейдерством. «Конфлікти, які трапляються на підприємствах, між власниками щодо користування майном не завжди є рейдерством. Рейдерство - це протиправне захоплення власності, бізнесу, і на факти рейдерства потрібно ефективно і оперативно реагувати», - наголосила Оксана Куманська-Нор. Серед способів захисту від рейдерства вона виокремила судовий - звернення до суду із позовною заявою, заява у правооохоронні органі. Також це досудовий спосіб захисту – звернення до комісії з розгляду скарг органів юстиції. «Права на нерухоме майно виникають виключно з моменту державної реєстрації. Як і дані щодо зміни бізнесу, зміни власників, засновників, юридичної особи. Відповідно, значення саме реєстраційних дій у реєстрі і їх правомірність на сьогодні мають дуже важливе значення. Якщо ж представники бізнесу чи фізичні особи вважають, що державний реєстратор неправомірно вчинив ту чи іншу реєстраційну дію, вони можуть оскаржити її або ж до суду, або в досудовий спосіб захисту у спосіб звернення до адміністративних комісій. Такі комісії діють при Міністерстві юстиції України і при Головному територіальному управлінні юстиції. Важливо, що для того, щоб органи державної влади розглядали скаргу, вона повинна бути належним чином оформлена», - зазначила Оксана Куманська-Нор. Комісія розглядає скаргу упродовж 30-ти днів. Якщо ж заявник не згідний з рішенням комісії, його можна оскаржити в судовому порядку. «Сьогодні законодавець надав можливість захисту громадян у судовий спосіб, і досудовий, також це реагування і звернення до правоохоронних органів і посилена кримінальна відповідальність», - додала Оксана Куманська-Нор. Також з метою протидії можливого рейдерства, власники можуть поставити своє майно на контроль та дізнаватись про зміни у реєстрації онлайн. «В нас сьогодні діє сервіс sms-маяк. Він діє вже тривалий час і на всіх наших виїзних консультаціях ми наголошуємо, що сьогодні держава надала можливість поставити на контроль своє майно. Всього достатньо підключитися до цієї послуги і отримувати інформацію. Є два види цієї опції. Перша менш вартісна і передбачає повідомлення про вже вчинену реєстраційну дію, друга опція включає повідомлення власника лише на стадії заяви про вчинення реєстраційної дії. Контроль свого майна є ефективним способом, щоб також швидко реагувати на будь-які порушення, які виникають щодо приватної власності», - додала Оксана Куманська-Нор. Серед способів захисту власного майна також заява про заборону вчинення дій, яку може подати власник об’єкту нерухомого майна. Достатньо написати заяву та подати до Державного реєстратора. Така заява дає гарантію того, що упродовж 10-ти днів державний реєстратор не зможе вчинити жодних дій на підставі будь-якої заяви, яка б не подавалася, щодо об’єкту нерухомого майна.
На Львівщині стартував відкритий захист проектів розроблених ГО, творчими спілками і національними товариствами
3 квітня 2019
Сьогодні, 3 квітня, в конференц-залі Музею історії релігій відбувся відкритий захист проектів поданих на конкурси серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини. Захист конкурсної пропозиції здійснював керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Для виступу керівника (уповноваженого представника) організації на відкритому захисті надається 3 хвилини. Зазначимо, отримати фінансову підтримку можна у конкурсах - конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини (400 тис); - конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини (100 тис); - конкурс проектів серед національних товариств Львівщини (300 тис).
На Львівщині відбудеться відкритий захист проектів розроблених ГО, творчими спілками і національними товариствами
2 квітня 2019
У середу, 3 квітня, в конференц-залі Музею історії релігій (вул. Музейна,1) відбудеться відкритий захист проектів поданих на конкурси серед громадських організацій, творчих спілок та національних товариств Львівщини. Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Під час захисту проекту (заходу, програми) керівнику (уповноваженому представнику) організації можна використовувати мультимедійну презентацію. Для виступу керівника (уповноваженого представника) організації на відкритому захисті надається 3 хвилини. Отримати фінансову підтримку можна у конкурсах - конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини (400 тис); - конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини (100 тис); - конкурс проектів серед національних товариств Львівщини (300 тис). Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства та засоби масової інформації.
На реалізацію мистецьких проектів у департамент культури подано рекордну кількість конкурсних пропозицій
1 березня 2019
У четвер, 28 лютого, завершився прийом заявок на конкурси Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2019 рік. Отримати фінансову підтримку можна у таких конкурсах: -конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця; -конкурс «Топ 10 найкращих НД»; -конкурс мистецьких проектів серед громадський організацій Львівщини; -конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини; -конкурс проектів серед національних товариств Львівщини, Нагадаємо, що прийом заявок на конкурс «Культурно-мистецьке таборування для населення сільської місцевості та «Веселі канікули» християнсько-мистецького спрямування» триває до 15 березня Найбільше пропозицій подано на конкурс серед ГО – понад 130 заявок. На першому засіданні конкурсної комісії відбудеться відкритий захист, де представники інститутів громадянського суспільства, представники творчих спілок та національних товариств презентуватимуть подані проекти.
На Львівщині триває захист проектів учасників конкурсу для інститутів громадянського суспільства
19 лютого 2019
Сьогодні, 19 лютого, представники інститутів громадянського суспільства зібралися у Львівській облдержадміністрації для захисту своїх конкурсних пропозицій. На розгляд комісії представили 89 конкурсних пропозиції від 57 громадських організацій. Серед загальної кількості пропозицій понад 60 стосуються культурно-просвітницької діяльності, 10 проектів скеровані на розвиток соціально-економічного середовища, 2 проекти – щодо протидії корупції тощо. Загалом сума поданих проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства - майже 2,5 млн грн.
Відкритий захист проектів учасників конкурсу для інститутів громадянського суспільства відбудеться 19 лютого
15 лютого 2019
За рішенням конкурсної комісії відкритий захист конкурсних пропозицій розроблених інститутами громадянського суспільства відбудеться у вівторок, 19 лютого 2019 року та розпочнеться о 10.00 год. в 412 каб. ЛОДА (м. Львів, вул. Винниченка, 18). Загальна кількість поданих конкурсних пропозицій становить 90. До другого етапу конкурсу допущено 89 конкурсних пропозиції (Рішення 3). Припинено участь у конкурсі одного учасника (Рішення 4) через невідповідність вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами). Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Під час захисту проекту організації рекомендується використовувати мультимедійну презентацію, яка обов`язково має містити назву, мету, цільову аудиторію проекту, очікувані результати та бюджет проекту. На відкритий захист надається 3-5 хвилин. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі. Із рішеннями конкурсної комісії можна ознайомитись тут:
Стартував відкритий захист учасників конкурсу молодіжних проектів
13 лютого 2019
Сьогодні, 13 лютого, у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру стартував відкритий захист конкурсних пропозицій учасників конкурсу молодіжних проектів. До другого етапу конкурсу допустили 124 конкурсні пропозиції (Рішення № 3 від 07.02.19). У 2019 році заявки на конкурс скерували 58 громадських організацій. Зазначимо, що захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Нагадаємо, на відкритий захист учаснику відводиться до 3 хв на кожну конкурсну пропозицію. Презентація повинна містити назву, цільову аудиторію проекту, коротку програму проекту (заходу), очікувані результати та бюджет проекту.