На Львівщині триває захист проектів учасників конкурсу для інститутів громадянського суспільства
Сьогодні, 19 лютого, представники інститутів громадянського суспільства зібралися у Львівській облдержадміністрації для захисту своїх конкурсних пропозицій.
На розгляд комісії представили 89 конкурсних пропозиції від 57 громадських організацій.
Серед загальної кількості пропозицій понад 60 стосуються культурно-просвітницької діяльності, 10 проектів скеровані на розвиток соціально-економічного середовища, 2 проекти – щодо протидії корупції тощо.
Загалом сума поданих проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства - майже 2,5 млн грн.
Новини за темою
На Золочівщині зафіксували 3 випадки сказу: як діяти, коли покусала тварина
21 лютого 2022
З початку року у Золочівському районі зафіксували три випадки сказу тварин, а саме у м. Буськ, с. Балучин та с. Задвір’я. Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, сказ - гостра контактна інфекційна хвороба, що входить в п’ятірку найнебезпечніших захворювань спільних для людини та тварини. Спричинюється нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком енцефаліту зі смертельним ураженням центральної нервової системи. Людям вірус сказу зазвичай передається при укусі заражених тварин, при чому у 99% випадків джерело інфікування – собаки (іноді - лисиці, коти, хом'яки та інші тварини). Розвиток сказу у людини можна попередити введенням вакцини людям та вакцинацією тварин. Інкубаційний період (період від потраплянням збудника до початку проявів хвороби) сказу зазвичай триває 1-3 місяці, але може варіюватися від 1 тижня до 1 року в залежності від різних факторів. Це означає, що симптоми хвороби можуть виникати протягом цього періоду з моменту укусу. Сказ завжди смертельний, однак правильна та своєчасна допомога до розвитку захворювання дає 100% шанс врятуватися. Вакцинація необхідна, якщо є підозра, що тварина може бути заражена збудником сказу (а це в кожному випадку укусу або потрапляння слини невакцинованої від сказу тварини на ділянки ушкодженої шкіри, де є порізи чи подряпини або ж на поверхню слизової оболонки). Антирабічні імуноглобуліни вводяться разом з вакциною проти сказу, якщо є підтвердження, що тварина заражена вірусом. Всі, хто отримав травму нанесену твариною з підозрою на сказ або ж підтвердженим сказом, мають право на безоплатну медичну допомогу. Препарати, які необхідні для цього, є в наявності. Пам’ятайте, що після укусу не треба чекати симптомів! Навіть якщо укус був не до крові, слина зараженої тварини могла потрапити на подряпини, а це - пряма загроза заразитися. - Негайно та ретельно промийте уражене місце великою кількістю води з милом. Ця проста процедура має важливе значення і може врятувати життя. - Дезінфікуйте рану антисептичним засобом на основі спирту чи йоду. - Зверніться до найближчого медзакладу. Якщо немає впевненості в тому, що тварина була здоровою, вам обов’язково мають зробити щеплення. - Якщо є можливість - зверніться до ветеринарної служби з твариною щодо якої у вас є підозра на хворобу - сказ, яка вас вкусила та провести дослідження цієї тварини. За можливості тварину треба помістити під карантин на 10 днів для нагляду. Профілактичне лікування можна перервати, якщо буде підтверджено, що тварина не заражена сказом. Якщо тварину неможливо знайти та протестувати, необхідно провести повний профілактичний курс профілактичних щеплень. - Завжди вакцинуйте від сказу домашніх тварин (собак та котів). - Зробіть профілактичне щеплення, якщо ваша робота пов’язана з ризиком зараження, зокрема, якщо ви працюєте ветеринаром, єгерем, лісником, у лабораторіях, які працюють з тваринами.
Олена Зеленська та перша леді Ізраїлю Міхаль Герцог обговорили потенційні спільні проекти
11 листопада 2021
Дружина Президента України Олена Зеленська 9 листопада поспілкувалась через відеозв'язок з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог. Дружини глав держав обговорили потенційні спільні проекти, питання гендерної рівності та безбар’єрного простору. Олена Зеленська поділилася успіхами нашої країни за рік участі в «Партнерстві Біарриц». Це розбудова мережі шелтерів, запровадження декретних відпусток для тат, а також робота над подоланням різниці в оплаті праці між чоловіками та жінками, чому сприяє приєднання до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (EPIC). «Моєю амбіцією є не лише обмін досвідом, а й започаткування спільних проектів з першими леді. Я рада, що наші відносини зберігаються, а платформа для взаємодії «м’якої сили», започаткована на Київському саміті перших леді та джентльменів, лише сприяє цьому. Ізраїль – прогресивна країна, відома своїми концептуальними поглядами у багатьох процесах, нам є про що говорити», – поділилася Олена Зеленська. Цьогоріч Україна та Ізраїль відзначають 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин. У зв’язку з цим перша леді України наголосила, що співпраця в гуманітарних та соціальних проектах матиме практичне й символічне значення для спільності ідей і прагнень держав. Нагадаємо, нещодавно Україну відвідала дружина Президента ФРН Ельке Бюденбендер. Перші леді разом побували в Національному заповіднику «Софія Київська». Серія двосторонніх заходів за участю дружин лідерів інших держав покликана стати своєрідним продовженням роботи Київського саміту перших леді та джентльменів задля подальшої діяльності платформи «м’якої сили».
Стартує оцінювання проектів, які можуть реалізовуватись за кошти ДФРР у наступному році
28 жовтня 2021
Відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у Львівській області. Як розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА набір заявок для участі у конкурсі інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у Львівській області у 2022 році, стартував 11 травня і тривав до 1 липня. «За підсумками конкурсу територіальні громади подали 112 проєктних заявок на загальну суму понад 3,5 млрд грн. Найбільше проєктів - в галузі освіти і спорту. Зауважу, що окрім соціальної інфраструктури, цьогоріч значно збільшилась кількість розвиткових проєктів, зокрема в частині створення та розбудови індустріальних парків та промислових зон, а також інноваційних парків, технологічних лабораторій тощо», - розповів керівник департаменту Степан Куйбіда. Наступним етапом відбору проєктів є їх оцінювання членами регіональної комісії. Через тривалі технічні зміни в налаштуваннях онлайн-платформи оцінювання проєктів одразу після завершення термінів їх реєстрації на платформі було неможливим. Станом на сьогодні роботу платформи відновили, тому на засіданні регіональної комісії прийняли рішення про початок оцінювання проєктів. Воно триватиме з 29 жовтня до 8 листопада включно. Довідково: оцінювання проєктів ДФРР здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку громад і територій України від 15.06.2021 №150 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) Трансляція засідання доступна за посиланням.
На Львівщині завершився обласний етап конкурсу «Майбутнє України»
18 жовтня 2021
У Tech StartUp School нещодавно відбувся обласний етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України», який організувала Львівська обласна мала академія наук. Члени малої академії презентували свої науково-технічні розробки у сфері машинобудування, екології, винахідництва, приладобудування, електроніки тощо. «У вас є дивовижна можливість взяти участь у конкурсі з такою символічною назвою, адже ви і є тим майбутнім, яке незабаром буде в України. Кожен ваш крок наближає вас до вашої мети, успіхів на старті та сприяння долі впродовж всієї дороги», - звернулась до конкурсантів координатор проектів Tech StartUp School Ірина Андрушків. У змаганні взяли участь понад два десятки учнів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. Усі проекти учасників оцінювало професійне журі у складі викладачів ЛНУ імені Івана Франка, НУ «Львівська політехніка», Українського католицького університету та Tech StartUp School. «У програмі конкурсу були виставка демонстраційних моделей і макетів, а також стендовий захист проєктів. У нас дивовижно талановиті та креативні діти. Такий конкурс це хороша нагода позмагатись за першість у різних номінаціях», - розповіла директор Львівської обласної Малої академії наук Іванна Бородчук. У конкурсі-виставці взяли участь учні шкіл м. Львова та області, зокрема: Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату, Дрогобицького ліцею, Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Червоноградської ЗСШ №2, НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей». «Львівський державний будинок техніки спільно з Львівським вищим професійним училищем комп’ютерних технологій та будівництва представили макет будинку виготовлений з екологічно-чистої сировини та відходів промисловості. Такий макет розробили учні на заняттях в гуртках за проєктом "Екологічне домобудування". Наш проект високо оцінений журі конкурсу та нагороджений дипломом департаменту освіти. Ми дуже пишаємось нашими талановитими дітьми», - зазначила керівник училища Марія Поліщук. Переможці представлятимуть Львівщину на Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» у м.Києві. Більше про переможців тут.
Організації громадянського суспільства Львівщини навчатимуть інструментам сторітеллінгу
13 жовтня 2021
Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації запрошує представників організацій громадянського суспільства взяти участь в одноденному інтенсиві «Сторітеллінг: відкрий для себе мистецтво розповіді». Його проведуть 3 листопада. Як пояснюють організатори заходу, сторітеллінг - це мистецтво захоплюючої розповіді, що використовується з метою впливу на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача та є хорошим способом мотивації. Правильною побудовою розповіді можна зачепити не лише розум і логіку, а й емоції. Викликавши у слухача потрібні переживання, можна наштовхнути його на певні висновки. Такі властивості методики високо оцінили не тільки керівники компаній, а й маркетологи, журналісти, редактори і педагоги. «Нам важливо аби кожен учасник тренінгу зміг опанувати сторітеллінг, як один із засобів та інструментів комунікації, який дуже часто допомагає у роботі та суспільному житті, дає змогу підвищити престижність та рівень організації, в якій людина працює» - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко. Як зазначають організатори, під час тренінгу учасники зможуть навчитись як: - подавати інформацію логічно та структуровано; - додавати цікаві деталі до своєї розповіді; - через історію встановлювати зв’язок зі слухачами; - правильно розповідати історії про себе; - робити презентації на основі історій; - продавати ідеї через історії. Спікером навчання стане тренерка з комунікації і публічних виступів, засновниця Школи ораторської майстерності «Logos» Оля Меренюк. Початок тренінгу: о 15:00 год. Для участі необхідно зареєструватись за посиланням до 31 жовтня. Клькість місць обмежена. Лист-підтвердження про участь та місце проведення тренінгу надішлють на електронну скриньку 1 листопада.
Інститути громадянського суспільства запрошують на тренінг щодо особливостей проведення громадської експертизи
17 вересня 2021
28 вересня на платформі ZOOM проведуть тренінг на тему: «Громадська експертиза - корисний інструмент в арсеналі громадського активіста». До участі у навчанні запрошують представників громадських рад та інститутів громадянського суспільства. Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації. Громадська експертиза – це інструмент, який передбачає проведення інститутами громадянського суспільства, громадськими радами оцінки діяльності органів виконавчої влади, ефективності прийняття і виконання такими органами рішень, підготовку пропозицій щодо розв’язання суспільно значущих проблем для їх врахування органами виконавчої влади у своїй роботі. Розповідають організатори. Початок заходу о 15:00 год, тривалість до двох годин. Спікером буде експертка з питань доступу до публічної інформації та застосування механізмів громадської участі Оксана Ващук-Огданська. Вона поділиться практичними навичками проведення громадської експертизи. Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням до 26 вересня. Посилання на ZOOM-подію буде надіслане на вказану електронну пошту. Додамо, що Порядок проведення громадської експертизи визначено Постановою КМУ від 5 листопада №976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади» та є одним із елементів демократичної держави з розвиненим громадянським суспільством.
Для проведення конкурсу серед інститутів громадянського суспільства діятимуть нові правила
26 серпня 2021
Сьогодні розпочався регіональний дводенний навчальний семінар «Електронна система проведення конкурсу: нові правила» За результатами відбору у семінарі беруть участь представники облдержадміністрації та представники з різних організацій Львівщини. Упродовж двох днів учасники семінару обговорюватимуть питання та візьмуть участь у практичних частинах щодо: Електронної системи проведення конкурсу; Основ проєктного менеджменту для організацій громадянського суспільства; Кошторису витрат; Практики проведення конкурсів серед інститутів громадянського суспільства. «Вже зовсім скоро проведення конкурсів серед інститутів громадянського суспільства відбуватиметься в онлайн форматі за допомогою електронної системи «Взаємодія». Запуск електронної системи проведення конкурсу спростить процедуру та дасть можливість органам влади та ІГС більш якісно та прозоро планувати та організовувати проєктну діяльність та подачу звітності. Після запуску платформи всі етапи проведення конкурсу стануть доступними онлайн. Починаючи від формування конкурсної комісії та закінчуючи голосуванням за проєкти» - зазначив заступник директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Юрій Горун. Навчальний семінар організували Міністерство молоді і спорту спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, а також Фонд "Східна Європа" у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Незалежним центром політичних досліджень.
Розпочалось фінансування проєктів регіонального розвитку, 13 реалізують на Львівщині
19 серпня 2021
На Казначейські рахунки розпорядників почали надходити бюджетні кошти для реалізації проєктів регіонального розвитку. Йдеться про виконання Угоди щодо фінансування Програми підтримки секторальної політики. «Упродовж 2018-2021 років були проведені два конкурсних відбори проєктів регіонального розвитку. Зокрема, за такими напрямами, як інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток туризму, підтримка розвитку депресивних територій тощо. Реалізація стартапів-переможців – це ще один напрям потужної державної підтримки розвитку громад та розбудови їхньої інфраструктури. Загалом, протягом 2021-2023 років планується реалізувати 83 відповідні проєкти», – поінформував заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. Зокрема на Львівщині, як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький за кошти секторальної підтримки реалізують понад десяток проєктів. «На Львівщині цьогоріч реалізовуємо 13 проєктів секторалки на суму понад 200 млн грн. Попередньо ЛОДА, спільно із заявниками, підготувала всі необхідні документи для своєчасного запуску реалізації проєктів. Також на сьогодні вже виділено 4,8 млн грн співфінансування з обласного бюджету та місцевих бюджетів. Тому це хороша новина, що кошти державного бюджету нарешті надійдуть у Львівську область для повноцінного старту реалізації проєктів секторалки», - повідомив очільник області. Це такі проєкти: Велокарпатія: Розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині; Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури Агротуристичного Кластера «Горбогори»; Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти; Карпатська мережа регіонального розвитку; Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0; Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів; Портал місцевої статистики та відкритих даних громад Львівщини - інструмент прийняття збалансованих рішень; Створення парку агропереробки «Фрутбанк» з формування доданої вартості на продукцію малих та середніх виробників Львівщини; Tourturka 2.0 «Пізнання етно-культури бойківського краю Турківського району Львівської області»; Реставрація пам’ятки архітектури Художнього музею М. Біласа (вілла «Гопляна») на майдані Кобзаря в м. Трускавці Львівської області; Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях; Трансформація вугільних регіонів України (пілотні проєкти Донецької та Львівської областей); Співробітництво задля економічного зростання Карпат (громад Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Івано-франківської областей). Загалом по Україні проєкти-переможці першого та другого конкурсних відборів на загальну суму 852,4 млн грн у 24 регіонах України будуть реалізовані за такими напрямами: інноваційна економіка та інвестиції (21 проєкт на суму 169,8 млн грн), сільський розвиток – 9 проєктів на суму 155,4 млн грн, розвиток туризму – 13 проєктів на суму 141 млн грн, розвиток людського потенціалу – 13 проєктів на суму 92 млн грн, загальноукраїнська солідарність – 12 проєктів на суму 189 млн грн, підтримка розвитку депресивних територій – 7 проєктів на суму 64 млн грн, ефективне управління регіональним розвитком – 8 проєктів на суму 41,3 млн грн. Довідково Між Урядом України та Європейською Комісією у 2014 році було укладено Угоду про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Загальною метою Угоди є підтримка соціальної, економічної та територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян по всій країні. Угода підтримує досягнення цілей, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку України.
До уваги інститутів громадянського суспільства: внесли зміни в порядок проведення конкурсу з визначення програм на фінансову підтримку
16 серпня 2021
На початку серпня цього року Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2011 р. № 1049. Зміни передбачають запровадження електронної процедури проведення конкурсів з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка. Конкурси проводитимуть з використанням програмного модуля «Е-Конкурси» онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства (платформа ВзаємоДія – https://vzaemo.diia.gov.ua). Окрім того, передбачається можливість проведення голосування громадян за конкурсні пропозиції, результати якого враховуватимуть у загальному рейтингу. Також актом затверджуються форми низки документів: заяви на участь у конкурсі; опису програми (проєкту, заходу); типового кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів); фінансового звіту про обсяг використаних бюджетних коштів; підсумкового звіту про виконання договору; моніторингового звіту та підсумкового висновку щодо виконання програм (проєктів, заходів). Очікується, що реалізація удосконаленого Порядку дозволить підвищити рівень прозорості проведення конкурсів та рівень довіри до процесу фінансування з державного та місцевих бюджетів програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, а також збільшенню кількості інститутів, що братимуть участь у конкурсах, завдяки спрощенню конкурсних умов. Ознайомитись із Постановою можна за посиланням.
Відбувся відкритий захист проєктів інститутів громадянського суспільства
19 травня 2021
Вчора, 18 травня відбувся відкритий захист проєктів в межах проведення другого етапу конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх реалізації надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки. Представники 61 громадської організації представили 76 проєктів перед конкурсною комісією за 4 напрямами: - підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства; - розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах; - соціально-економічний розвиток; - культурно-просвітницька діяльність. «На третьому етапі конкурсу, члени конкурсної комісії індивідуально оцінять конкурсні пропозиції за відповідними критеріями. На наступному засіданні будуть підсумкові результати та сформований рейтинг конкурсних пропозицій. Результати конкурсу ми оголосимо до 31 травня 2021 року на сайті Львівської облдержадміністрації», - наголосив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Дмитро Посипанко. «Наша організація вже третій рік поспіль подається на конкурс проєктів до департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації. Така підтримка є надзвичайно вагомою, оскільки це дає можливість реалізовувати проєкти шляхом проведення інформаційних кампаній на рівні області та забезпечує інформування найбільш віддалених районів», - зазначила заступниця голови правління благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» Наталія Проць. Нагадуємо, що на реалізацію проєкту інститути громадянського суспільства можуть отримати максимально 100 тис грн.
Понад півтори сотні представників громадянського суспільства подались до участі у новому складі Громадської ради при Львівській ОДА
15 квітня 2021
Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі у формуванні нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Загальна кількість поданих заявок від кандидатів - 158. Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА. Кількісний склад Громадської ради відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (зі змінами), становитиме не більше 35 осіб, які визначатимуться шляхом електронного рейтингового голосування з 12 до 15 травня 2021 року на платформі «Election Runner». «Тобто кожний кандидат отримає посилання з унікальним «індикатором виборця» та «ключем виборця» і зможе проголосувати лише один раз за 35 осіб. Зокрема, Львівська обласна державна адміністрація відмовилась проводити Установчі збори у зв'язку з карантинними обмеженнями через пандемію», - розповів директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Дмитро Посипанко. Варто зауважити, що перед початком проведення голосування у департаменті проведуть серію онлайн-роз’яснень для кандидатів щодо процедури електронного рейтингового голосування. Відтак, ініціативна група до 19 квітня 2021 року перевірятиме документи кандидатів до складу Громадської ради на відповідність встановленим вимогам. Опісля на засіданні сформує остаточний список інститутів громадянського суспільства з пропозицією усунути виявлені недоліки. Відповідно протягом 5 календарних днів, а саме з 20 до 24 квітня кандидати матимуть можливість усунути виявлені недоліки. «Вчора, 14 квітня, відбулося друге засідання ініціативної групи, представники якої роблять усе можливе, щоб якісно перевірити подані документи та завершити процес формування складу Громадської ради», - зауважив голова ініціативної групи з підготовки формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації Анатолій Шалаєв. Уся детальна інформація щодо формування Громадської ради при Львівській облдержадміністрації та усунення виявлених недоліків у поданих документах буде надсилатись на електронні адреси кандидатів.
Управління молоді та спорту оголошує конкурс молодіжних проєктів
1 квітня 2021
Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки. Конкурсні пропозиції подаються на розв'язання таких пріоритетних завдань: підвищення спроможності та демократичного врядування інститутів громадянського суспільства; підвищення культури волонтерства серед молоді; активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей; підвищення рівня мобільності молоді; підготовка фахівців, які працюють з молоддю; розвиток мережі молодіжних центрів та просторів; національно-патріотичне виховання молоді. Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити: 1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка; 2) опис проєкту та кошторис витрат, за формою встановленого зразка; 3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проєкту (заходу); 4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення. Проєкт (захід) та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам Наказу Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері» від 3 березня 2016 року № 808 зі змінами. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту (заходу) – 80 тис. грн. Участь інституту громадянського суспільства у співфінансуванні проєкту (заходу) є обов’язковою та повинна становити не менше 15%. Рівень виконання проєкту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проєкту (заходу) - провадження проєктної діяльності у більш як половині районів області та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області(згідно нового адміністративно-територіального устрою – не менше 4-ох районів). Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій. Конкурсні пропозиції приймаються з 1 квітня 2021 року до 5 травня 2021 року (включно) щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 454. Контактний телефон (032) 261-27-40, e-mail: molodpol@gmail.com. Результати конкурсу будуть оголошені до 24 травня 2021 року. У разі визнання проєкту (заходу) переможцем Конкурсу, організатор визначає обсяги бюджетних коштів для виконання кожного проекту з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання. Із повним текстом оголошення можна ознайомитись – тут.