Львівщина приймає змагання Зимової Гімназіади України

12 березня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У с. Тисовець Сколівського району розпочалися змагання Зимової Гімназіади України. Участь у першій зимовій гімназіаді беруть майже 100 учнів, які представляють збірні команди Львівської, Тернопільської, Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської областей та м. Києва.

У період з 8 по 18 березня 2019 року школярі закладів середньої освіти України змагатимуться у 2 видах спорту: біатлон та лижні гонки. Лижні перегони відбуватимуться з 14 по 18 березня, водночас, змагання Гімназіади України з біатлону стартували 8 березня, а 9 березня відбулось урочисте відкриття змагань.

У межах урочистого відкриття змагань зі словами вітання до присутніх звернулися начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, голова Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олена Петрова, учасник зимових Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері Сергій Седнєв, начальник навчально-спортивної бази “Тисовець” Міністерства оборони України Василь Пилипишин.

Церемонію відкриття завершили флеш-мобом з розгортання найбільшого прапору України на теренах Карпат, чим вшанувати День народження українського Кобзаря Тараса Шевченка та продемонструвати велич учнівського спорту України.

Упродовж наступних змагальних днів юні біатлоністки змагатимуться у мас-старті на дистанції 7,5 км, а юнаки – на дистанції 10 км. Також визначатимуть кращих у спринті на дистанції 6 км (юнаки, зброя на рубежі) та 5 км (дівчата, зброя на рубежі). У змішаній естафеті юнаки 2002-2003 років народження долатимуть 7,5 км, а дівчата-однолітки дистанцію 6 км, водночас школярі 2004-2005 років народження долатимуть дистанції по 5 км.

Нагадаємо, що Зимова Гімназіада України проводиться відповідно до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445. Загальне керівництво організацією та проведенням Гімназіади здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українською федерацією учнівського спорту. Безпосередню організацію у Львівській області забезпечують Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

гімназіадабіатлон

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook